Astronautas A. Gerstas apie artėjantį uraganą: ateina košmaras, nemokantis juokauti | KaunoDiena.lt

ASTRONAUTAS A. GERSTAS APIE ARTĖJANTĮ URAGANĄ: ATEINA KOŠMARAS, NEMOKANTIS JUOKAUTI

  • 4

Tarptautinės kosminės stoties (TKS) įgulos narys, Europos kosmoso agentūros (ESA) astronautas Alexander'as Gerstas savo feisbuko paskyroje patalpino uragano "Florence"nuotraukas, darytas iš kosmoso.

"Atsargiai, Amerika! Ar žvelgėte kada iš viršaus į atmerktą ketvirtos kategorijos uragano akį? Tai stingdo net iš kosmoso", - įspūdžiais dalijasi astronautas.

"Uraganas "Florence" yra toks milžiniškas, kad iš Tarptautinės kosmoso stoties, 400 km virš akies, jis vos telpa į itin plataus kampo objektyvo kadrą. Ruoškis, Rytų Pakrante, link tavęs ateina košmaras, nemokantis juokauti", - rašo A.Gerstas.

GALERIJA

  • Astronautas A. Gerstas apie artėjantį uraganą: ateina košmaras, nemokantis juokauti
  • Astronautas A. Gerstas apie artėjantį uraganą: ateina košmaras, nemokantis juokauti
  • Astronautas A. Gerstas apie artėjantį uraganą: ateina košmaras, nemokantis juokauti
Rašyti komentarą
Komentarai (4)

III-jo ir IV-jo Žemės ašies judėjimų atradėjas R.Zubinas

Mokslininkams būtina žinoti, kad ŠIAURINIS ŽEMĖS AŠIGALIS NUOLAT GRĘŽIASI Į SAULĘ! Tuo tarpu PIETINIS - GRĘŽIASI NUO SAULĖS! O tai reiškia, kad Šiauriniame Žemės pusrutulyje temperatūra nuolat kyla, pietiniame - krenta! O tai, savo ruožtu, reiškia, kad TEMPERATŪROS SKIRTUMAS, TARP ŽEMĖS PUSRUTULIŲ, VIS DIDĖJA! Nesunku suprasti, kad nuolat didėja ir VANDENS bei ORO MASIŲ judėjimas tarp ŽEMĖS PUSRUTULIŲ! O tai reiškia, kad NUOLAT DIDĖS IR URAGANŲ GREIČIAI, IR URAGANŲ BEI TAIFŪNŲ GALINGUMAS!

Zelemunčikas

Pakomentuoti galiu tik taip:-tas tavo Zubinas tegul pasieško tarpkojyje,ten atras 5-ąją Žemės judėjimo ašį.

III-jo ir IV-jo Žemės ašies judėjimų atradėjas R.Zubinas

Mūsų protėviai, nuo seniausių laikų, nuolat ir nuolat stebėjo gamtoje vykusius procesus. Šumerų "KARALIŲ SĄRAŠAS" liudija, kad ŠUMERAI tai darė netoli 500 000 metų! Baltų gi protėviai, anot šaltinių, gamtą stebėjo apie 100 000 metų! Mūsų gi laikų mokslininkai, tai daro tiktai 180 metų!? Tai todėl, kad mūsų laikais, pagrindinis dėmesys ir lėšos, yra nukreiptos KARO PRAMONEI, bet ne IŠLIKIMUI ŠIOJE ŽEMĖJE! Jau ne kartą, JOS DIDENYBĖ GAMTA, įspėjo Žemės gyventojus, jog laikas jau atkreipti dėmesį į tai kas GAMTOJE VYKSTA! Beje, jau yra ATRASTI ir TREČIASIS BEI KETVIRTASIS ŽEMĖS AŠIES FIZINIAI JUDĖJIMAI, kurie puikiai paaiškina - KAS? ir KODĖL? Žemėje Vyko? Kas Vyksta? ir Kas VYKS?! AKADEMINIAM PASAULIUI pranešta ir apie ATRASTUS TREČIĄJĮ IR KETVIRTĄJĮ ŽEMĖS AŠIES FIZINIUS JUDĖJIMUS! Kaip į sieną! Minėtus ATRADIMUS galima padaryti tiktai SENIAUSIOS ŽEMĖJE LIETUVIŲ KALBOS PAGALBA! Tad kur mūsų mokslininkai? Kodėl jie nepraneša pasauliui apie padarytus ATRADIMUS?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS