Į pasimatymus su muzika vėl kvies „Pažaislio liepų alėjos vakarai“ | KaunoDiena.lt

Į PASIMATYMUS SU MUZIKA VĖL KVIES „PAŽAISLIO LIEPŲ ALĖJOS VAKARAI“

  • 0

Jau penktą vasarą nuo gegužės pabaigos iki pat rugsėjo pradžios koncertų ciklas „Pažaislio liepų alėjos vakarai“ kvies kauniečius praleisti šiokiadienių vakarus su muzika. Unikalioje erdvėje su vaizdu į Pažaislio vienuolyno rūmų ansamblį užuovėją ras opera, rokas, populiarioji muzika ir autorinė kūryba. Organizatoriai – geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ ir svetingumo kompleksas „Monte Pacis“ – žada įsimintinus susitikimus su ryškiausiais Lietuvos scenos atstovais.

Gegužės 30 d. 19 val. apie visą vasarą truksiantį festivalį skambiai praneš vienas ryškiausių operos solistų Lietuvoje – tenoras Rafailas Karpis. Charizmatiškasis atlikėjas kartu su pianistu Feliksu Zakrevskiu atliks kūrinius iš XX a. pradžios bei vidurio amerikiečių kompozitorių miuziklų ir kino filmų, koncertą pradės Sauliaus Mykolaičio premijos laureatas Kristijonas Ribaitis.

Birželio 13 d. 19 val. į muzikinį pasimatymą pakvies dainuojantis aktorius Andrius Kaniava ir nuolatiniai jo scenos bičiuliai – gitaros virtuozas Aleksandras Ten, akordeonininkas Nerijus Bakula. Ypatinga vakaro viešnia – atlikėja Giedrė Kilčiauskienė, puikiai jaučianti ir stilingai pateikianti tiek džiazo, tiek ir kitų stilių muziką.

Birželio 27 d. 19 val. Kauną sudrebins grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“. Autorinį koncertą surengsiantys muzikantai žada siautulingą vakarą, kurio metu dovanos geriausias, žinomiausias ir naujausias savo dainas. Trimitu, smuiku, gitaromis, būgnais ir akordeonu apsiginklavę artistai išjudins žiūrovus su visa savo sprogstamąja energija, su balaganiškai balkanišku skambesiu, su entuziazmu ir degančiomis scenoje akimis.

Liepos 11 d. 19 val. po ilgos pertraukos autorinių dainų koncertą surengs publikos mylimas ir pasiilgtas duetas – Olegas Ditkovskis ir Neda. Kaskart jautriai ir nuoširdžiai, prasmingai ir subtiliai skambantys atlikėjai žada padovanoti klausytojams savo gražiausias dainas.

Liepos 25 d. 19 val. pirmą kartą, visą vasarą besitęsiančiame festivalyje dalyvaus Česlovas Gabalis ir Jeronimas Milius – gerai žinomi ir mylimi dainininkai, kurių ruošiama akustinė programa paglostys širdis ir ausis visiems roko baladžių gerbėjams. Tikras širdies džiaugsmas geros muzikos mylėtojams, kurie turės galimybę išgirsti geriausius Rodo Stewarto, Stingo, „Scorpions“, Bryano Adamso, „U2“, „Queen“, „Bon Jovi“, „Whitesnake“ visų laikų hitus! Tai koncertas, kuris savo akustiniu skambesiu ne tik užburs, įtrauks, bet neleis jo pamiršti.

Rugpjūčio 8 d. 19 val. išskirtinį pasirodymą po ilgos pertraukos Kaune surengs žinomas teatro ir kino aktorius, režisierius, bardas Kostas Smoriginas. Jo atnaujintoje dainų programoje „Trise valtyje, neskaitant šuns“ skambės geriausi, publikos pamėgti kūriniai. Scenoje K. Smoriginui pritars ištikimas bendražygis, jo dainų aranžuotojas, kompozitorius Audrius Balsys ir naujai prisijungęs gitaros virtuozas Martynas Kuliavas. Be to, šis koncertas bus skirtas Nacionalinio bardų festivalio „Purpurinis vakaras“ Anykščiuose pristatymui. Tradicija tampantis įžanginis koncertas jau antrus metus rengiamas Kaune, jo metu klausytojai turės galimybę susipažinti su festivalio, kuris vyks rugpjūčio 16-18 dienomis, programa.

Rugpjūčio 29 d. 19 val. priešpaskutiniame vasaros festivalio koncerte bus laukiami visi grupės „Rondo“ gerbėjai. Specialų, savo geriausių dainų koncertą ruošiantys muzikantai žada pačių geriausių emocijų pliūpsnį. Grupės atliekamos dainos iki šiol žavi klausytojus įsimenamomis melodijomis, nuoširdžiais ir nebanaliais tekstais. Dauguma jų, dėl grupės narių artistinio ir kūrybinio talento tapo mėgstamos ne vienos kartos klausytojų.

Rugsėjo 6 d. 19 val. paskutinis šeštojo sezono koncertas neabejotinai pradžiugins muzikos gurmanus ir grupės „Skylė“ gerbėjus. Savitą muzikinę ir poetinę erdvę vienuolyno apsuptyje sukurs grupės „Skylė“ branduolys. Dainų autoriams ir atlikėjams Rokui Radzevičiui ir Aistei Smilgevičiūtei akordeonu pritars Mantvydas Kodis, kanklėmis bei bosine gitara – Gediminas Žilys. Šiuo koncertu „Pažaislio liepų alėjos vakarai“ atsisveikins su klausytojais iki kitos vasaros.

Koncertų ciklas „Pažaislio Liepų alėjos vakarai“ kviečia pabūti unikalioje aplinkoje, pajusti gamtos bei ramybės pulsą, pailsėti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai, praturtinti save ir atrasti gerovę muzikoje. Esant lietingam orui, organizatoriai kviečia pasirūpinti skėčiais ir apsauga nuo lietaus. Prieš koncertus žiūrovai galės pasigrožėti naujausiais „Mercedes-Benz“ modeliais.

Bilietų kaina: 10-25 Eur (priklausomai nuo koncerto ir pasirinktos vietos).

Bilietus platina „Tiketa“. Juos galima įsigyti ir likus valandai iki renginio pradžios, prie įėjimo į Karietų aikštę.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS