„Kaunas2022“ keičia apdarą: skelbiamas naujo įvaizdžio konkursas | KaunoDiena.lt

„KAUNAS2022“ KEIČIA APDARĄ: SKELBIAMAS NAUJO ĮVAIZDŽIO KONKURSAS

Skelbiamas konkursas „Kauno – Europos kultūros sostinės 2022“ logotipui ir vizualiniam identitetui sukurti.

Naujasis įvaizdis turėtų pakeisti šiuo metu programos naudojamą vizualinį apipavidalinimą konkursui dėl Europos kultūros sostinės vardo, kuriame Kaunas varžėsi su Klaipėda.

„Dabartinis logotipas buvo sukurtas konkurso etapui ir mes jį kūrėme tik tam etapui. Dabar, kai turime jau visą pilną programą su jos platformomis, mums iškilo didesnis poreikis, nes tai nebus vienas logotipas, tai bus integralus logotipas, kuris turės apimti labai daug skirtingų sričių“, – BNS sakė viešosios įstaigos „Kaunas 2022“ atstovė ryšiams su visuomene Agnė Pinigienė.

Šią savaitę „Europos kultūros sostinės“ kūrybinė komanda susitiko su susidomėjusiais konkursu kūrėjais, jiems pristatė svarbiausias idėjas ir tai, ko tikisi iš naujojo vizualinio apipavidalinimo.

„Mums labai svarbu tiksliai išaiškinti dalyviams, dizaineriams, koks tai projektas, kodėl jis svarbus, kodėl mums svarbus, ką mes norime jame akcentuoti, kad tie akcentai atsispindėtų jų pasiūlymuose“, – sakė A. Pinigienė.

Pasak jos, šiuo metu konkursu domisi apie 30 autorių iš Lietuvos ir užsienio.

Konkursas truks iki rugsėjo 25-os dienos, o dalyvių pateiktus pasiūlymus vertins tarptautinė ekspertų komisija.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

KRABASTAN

išlaisvintomis nuo medžių ir žmonių plačiomis gatvėmis raudoniu ferariu krabas varinėja,- 'viskas čia mano, ant visko BBD".

Ai

Nu kokie dar gali būt pasiūlymai? Nepalikt nei medelio, nei žolytės, paskutinius knygynus sunaikint, paveldo pastatus išparceliuot ir stiklainiais pakeist, kas liko betonu ir asfaltu užvaryt, bus gražu ir modernu! O jau kultūringa tai neišpasakytai...

...

"Mieste be medžių tik krabai šmižinėja".
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS