Dainavos rajone dingusios elektros tiekimas – atnaujintas | KaunoDiena.lt

DAINAVOS RAJONE DINGUSIOS ELEKTROS TIEKIMAS – ATNAUJINTAS

  • 7

Trečiadienio popietę portalą kauno.diena.lt pasiekė informacija, kad Dainavos rajone dalis gyventojų liko be elektros. Praėjus kelioms valandoms tiekimas buvo atnaujintas.

Apie 11.30 val. į redakciją kreipęsis kaunietis pranešė, kad Partizanų g. 68 esančioje mokykloje dingo elektra. Netrukus paaiškėjo, kad ta pati problema fiksuojama ir kitur.

Susisiekus su bendrovės ESO atstovu Valentinu Neviera jis patvirtino, kad Dainavos rajone atliekant darbus buvo pažeistas galingas elektros kabelis.

„Apie šią situaciją jau žinome, avarinė tarnyba išsiųsta. Elektra dingo didelėje Dainavos mikrorajono dalyje – tiek Partizanų g., tiek Taikos prospekte, tiek dalyje namų aplink Draugystės parką“, – priežastis aiškino pašnekovas, kuris tikslesnius duomenis rekomendavo apžvelgti gedimų žemėlapyje internete.

Apie 12 val. skaitytojas informavo, kad šioje miesto dalyje neveikia ir šviesoforai. 

Bendrovės „Kauno gatvių apšvietimas“ direktorius Petras Švažas patvirtino, kad dingus elektrai sutrinka ir šviesoforų veikimas.

„Gavome pranešimą iš ESO avarinės tarnybos, kad yra elektros gedimas. Kuomet jis bus pašalintas, pradės veikti ir šviesoforai“, – tikino vadovas.

Kauno apskr. VPK Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Justina Kazragytė vairuotojams rekomendavo priminti, kad neveikiant šviesoforams vairuotojai turi vadovautis nereguliuojamos sankryžos važiavimo Kelių eismo taisyklėmis. Atstovė žadėjo plačiau pasidomėti situacija ir pateikti komentarą vėliau.

Šiek tiek po 14 val. V. Neviera portalą informavo, kad elektros tiekimas jau atnaujintas, šviesoforai taip pat veikia įprastu rėžimu.

GALERIJA

  • Dainavos rajone dingusios elektros tiekimas – atnaujintas
  • Dainavos rajone dingusios elektros tiekimas – atnaujintas
Rašyti komentarą
Komentarai (7)

Žemaitijos kaunietis

Į Dainavą elektrą pradėjo nešti viedrais.

Šančiokas

Medvėgalio g. reguliariai dingsta,kartais kelioms valandoms,kartais kelioms sekundėms.Absurdas kažkoks,dar niekur neteko taip kentėti,net kaimuose taip nebūna.Kenčia kompai,el.laikrodžiai,televizoriai,šaldytuvai ir t.t.Užkniso jau totaliai.

eer

Šiaip jau yra režimas, rašytojai jūs.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS