Darbas pagal „Autokaustą“: tvarkydami vieną niokoja kitą | KaunoDiena.lt

DARBAS PAGAL „AUTOKAUSTĄ“: TVARKYDAMI VIENĄ NIOKOJA KITĄ

Senamiestyje besidarbavę bendrovės "Autokausta" darbuotojai nemaloniai nustebino aplinkinius.

Į "Kauno dienos" redakciją kreipėsi skaitytojas, matęs, kaip bendrovė, su sunkiasvore technika šalia Kauno pilies atlikdama miesto savivaldybės užsakytus miesto tvarkymo darbus, sugadino betoninę pakylą – dalį jos sutraiškė.

"Visko pasitaiko, bet svarbu pripažinti ir ištaisyti savo klaidas. Šiuo atveju susidariau įspūdį, kad darbuotojas į pabirusią pakylą nekreipė dėmesio", – pasakojo skaitytojas.

Jo teigimu, "Autokaustos" darbuotojas susizgribo tik tada, kai pastebėjo, kad situacija yra fotografuojama ir filmuojama. Sudėjęs atskilusias pakylos dalis į buvusią jų vietą, nuskubėjo savo keliais, prieš tai ne itin mandagiai atsakęs, kad viskas bus sutvarkyta, kai ateis laikas. "Suprask – niekada", – stebėjosi skaitytojas.

Visko pasitaiko, bet svarbu pripažinti ir ištaisyti savo klaidas. Šiuo atveju susidariau įspūdį, kad darbuotojas į pabirusią pakylą nekreipė dėmesio.

"Autokaustos" atstovai, paprašyti pakomentuoti įvykį ir kada viskas bus sutvarkyta, teigė, kad situacija yra žinoma. "Visais atvejais, kai darbai atliekami ne iki galo ar įmonės darbuotojai padaro žalą, ji yra ištaisoma. Sugadintą, kavinei priklausantį bortą atstatysime iki balandžio 28 d. Apdailos stulpelį, kurį subraižėme ne mes, taip pat sutvarkysime", – tvirtino "Autokaustos" statybos direktorius Rimantas Trumpiškis.

Užvakar betoninę pakylą bandyta tvarkyti, tačiau darbų kokybė – šokiruojanti. "Užmetė betono, ir viskas", – piktinosi skaitytojas.

Kauno miesto savivaldybės, kuri yra darbų užsakovė, Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis aiškino, kad "bendrovė, dėl kurios kaltės padaroma žala, ją turi kuo skubiau atlyginti".

"Incidentas įvyko, kai bendrovės "Autokausta" sunkiasvorė technika pylė juodžemį, skirtą amfiteatro aplinkai sutvarkyti, kur netrukus bus pasėta veja", – kalbėjo A.Pakalniškis.

Bendra amfiteatro įrengimo suma 108 tūkst. eurų.

"Kol sugadintas turtas nebus sutaisytas, Kauno savivaldybė darbų, susijusių su amfiteatro įrengimu, nepriims, todėl bendrovė suinteresuota juos sutvarkyti kuo greičiau", – įsitikinęs A.Pakalniškis.

GALERIJA

  • Užfiksavo: betoninė pakyla neatlaikė sunkiasvorės technikos.
  • Kokybė: pirmasis bandymas sutvarkyti pakylą priminė pasityčiojimą.
  • Darbas pagal „Autokaustą“: tvarkydami vieną niokoja kitą
Gairės: Autokausta, tvarkymo darbai, technika, sugadinta betoninė pakyla, bendrovė Autokausta, skaitytojo naujiena
Rašyti komentarą
Komentarai (23)

romas

nesamones kalbi Aloizai,paskambino pasakai,kad brokas,atsakymas skamba taip leidimas uzdarytas,petrasiunai,kaip suliniai jau po 7cm sulinde,ir ka kas sutvarkys,ogi niekas,taip kad tos pasakos i uzpakali

Dainius

Sakykit, kas davė leidimą autokaustai prie vieno iš gražiausių įvažiavimų į miestą iškirsti medžius ir įrengti baisų savartyną. Sutinku, šiukšlių sandėliavimui vietos reikia, bet pabandykit kas nors ant valstybinės žemės, išpjaudami medžius taip padaryti.

Penisininkas

Pasidomėkit kas myli Autokaustą ir ką myli ji ir viskas paaiškės...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS