Į medžių pjovimą vis dar reaguojama jautriai: šį kartą nerimas – iš Laisvės alėjos | KaunoDiena.lt

Į MEDŽIŲ PJOVIMĄ VIS DAR REAGUOJAMA JAUTRIAI: ŠĮ KARTĄ NERIMAS – IŠ LAISVĖS ALĖJOS

  • 35

Antradienį socialiniuose tinkluose pradėjo plisti panika, jog neva rekonstruojamoje Laisvės alėjos dalyje kertama liepų alėja. Paaiškėjo, kad nupjauti du nebegyvi medžiai, o kitų liepų pjauti niekas neketina.

Į medžių pjovimą mieste kauniečiai vis dar reaguoja labai jautriai. Vos tik prasidėjus darbams, kyla baimių, jog bus pažeisti jau ne vienerius metus Kauną puošiantys želdiniai. Šį kartą nerimo signalas dėl pjaunamų medžių pasklido iš Laisvės alėjos.

Kauniečiai socialiniuose tinkluose pradėjo dalytis informacija, jog netoli kino teatro „Romuva“ darbininkai nupjovė liepą. Žmonės pradėjo baimintis, kad dėl rekonstrukcijos kris ir daugiau centrinės gatvės medžių. Tačiau Kauno miesto savivaldybė suskubo miestiečius raminti, nupjauti du medžiai jau neberodė gyvybės ženklų.

„Norime nuraminti visus medžiams neabejingus kauniečius: dvi liepos, pašalintos Laisvės alėjoje, buvo visiškai sausos, negyvos. Pirmajame rekonstrukcijos etape nudžiuvę, negyvi medžiai taip pat buvo keičiami naujais“, – paskelbta Kauno miesto savivaldybės socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje. Kaip įrodymą, jog medžiai jau seniai buvo nudžiuvę, savivaldybė pridėjo ir kelias nuotraukas.

Nupjautų sausuolių liepų vietoje bus atsodinti nauji medeliai.

GALERIJA

  • Į medžių pjovimą vis dar reaguojama jautriai: šį kartą nerimas – iš Laisvės alėjos
  • Į medžių pjovimą vis dar reaguojama jautriai: šį kartą nerimas – iš Laisvės alėjos
  • Į medžių pjovimą vis dar reaguojama jautriai: šį kartą nerimas – iš Laisvės alėjos
  • Į medžių pjovimą vis dar reaguojama jautriai: šį kartą nerimas – iš Laisvės alėjos
Rašyti komentarą
Komentarai (35)

Anonimas

Jei taip kaip dabar bus vykdomi darbai ir atkasamos liepų šaknys, tai greitai be širdies skausmo bus galima iškirsti ir daugiau "nudžiūvusių" medžių. Pažiūrėkite, kaip šie medžiai, vykdant darbus, "saugomi"...

Gyvenu

Miško g. ir labai tuo džiaugiuosi, nesvaikit nė vienas medis nenudžiūvęs ir džiūt nė neketina, nes juos laisto. O piktiems liežuviams, kuriems viskas blogai sakau, kad Miško gatvė geriausiai suremontuota visame Kaune. Kas nori palei nosį matyt medį, kraustykitės į kaimą, arba dažniau eikit į parkus, jie irgi dabar atnaujinami :)

Ir

nė velnio ne "jautriai" reaguoja žmonės į medžių naikinimą, o kaip tik vangiai. Jei rimtai sureaguotų, čiuptų benzopjūklus ir patrauktų prie savivaldybės medkirčių mašinėlių padangų pjaustyt, pirmiausia tai BBD. Kantrūs esam!
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS