Kaune tvarkomi parkai: pasikeis neatpažįstamai | KaunoDiena.lt

KAUNE TVARKOMI PARKAI: PASIKEIS NEATPAŽĮSTAMAI

Kauno savivaldybės atstovai sako, kad kitais metais neatpažįstamai pasikeis dar daugiau žaliųjų miesto poilsio zonų – planuojama sutvarkyti daugiau nei pusę miesto parkų.

Jau šį rudenį bus baigti tvarkyti Kalniečių ir Dainavos parkai. Artimiausiu metu bus pradėtas rekonstruoti ir Draugystės parkas. Dar šešis planuojama tvarkyti kitais metais, tarp jų ir saugomos teritorijos statusą turintį Ąžuolyną.

„Tvarkomi parkai iš esmės nuo visko: nuo takelių, nuo suoliukų, apšvietimo įrengimo parkuose. Naujų laisvalaikio formų, modernių vaikų žaidimo aikštelių, sportinių užsiėmimų jaunimui, erdvių senjormas atsiradimo, kad šachmatais galėtų pažaisti ir būtų pastogė kur pasislėpti esant blogesniam orui“, – pasakoja Kauno savivaldybės tarybos Sporto, turizmo ir laisvalaikio komiteto pirmininkas Andrius Palionis.

Rašyti komentarą
Komentarai (19)

taip

Bet nuostabiausiai pasikeitė Kauno marių regioninis parkas. Ponas Karbauskis užtvėrė apie 2km priėjimą prie Kauno marių ir niekam dzin. Tai buvo populiari žvejų ir kitų kauniečių vieta, o dabar gražiais Kauno marių vaizdais gerėsis tiktai turtingiausias žemvaldys.

joo

paremiau kauno diena-uzsakiau savo seimai-koniec sviazi-labanaktis

Debilas

Negi yra debilų, ar kaip ten juos, kurie nepatenkinti parkų tvarkymu ? Eikit, jūs po velniu ir netrukdykit dirbti. Atsirado specialistai. Suvažiavok į Kauną iš kaimų, tai sėdėkit kaip pelės po šluotą. Niekam čia jūsų nuomonė neįdomi.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS