Kauno savivaldybė bendradarbiaus su „Telia“ | KaunoDiena.lt

KAUNO SAVIVALDYBĖ BENDRADARBIAUS SU „TELIA“

  • 2

Ant geros bangos Lietuvoje ir už jos ribų iškilęs Kaunas pildosi ne tik kultūra, „Žalgirio“ pergalėmis ir gastronominiais atradimais, bet ir #VisaKoTinklą apimančiais ryšio sprendimais. Kauno miesto savivaldybės administracija birželį į „Telia“ mobilųjį tinklą perkėlė visus miesto savivaldybės ir jai pavaldžių 100 įmonių ir įstaigų abonentus - iš viso beveik 3 tūkstančius.

Kauno miesto savivaldybės administracijos paskelbtą viešųjų pirkimų konkursą dėl mobiliojo ryšio paslaugų teikimo laimėjusios bendrovės ženkliukas jau dega visuose Kauno miesto žmonėms dirbančių institucijų, bendrovių ir įstaigų telefonų ekranuose. Konkurencingiausias sąlygas ir kokybiškiausią ryšį miestui pagal sutartį dvejus metus teiks bendrovė „Telia“.  

„Stipriname bendradarbiavimą su viešuoju sektoriumi ir ateiname į Kauną - antrą pagal dydį savivaldybę Lietuvoje, kuri jai reikalingoms mobiliojo ryšio paslaugoms iškėlė aukščiausius reikalavimus. Esame didžiausių integruotų telekomunikacijų paslaugų bendrovė Lietuvoje, todėl miestui iš vienų rankų bet kada esame pasiruošę teikti dar daugiau ryšio ir IT sprendimų“, - sako „Telia“ stambaus verslo ir viešojo sektoriaus vadovas Jonas Sadauskas.

„Kaunas išgyvena vieną didžiausių kultūrinių ir ekonominių pakilimo laikotarpių po Nepriklausomybės atgavimo - pertvarkome ir modernizuojame miesto valdymą ir įmones, o tam reikia patikimo ryšio partnerio ne tik bendraujant tarpusavyje ar su užsienio partneriais. Tuo pačiu kiekviename žingsnyje stengiamės lėšas naudoti efektyviausiai ir inovatyviausiai“, - sako Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Petrauskas.

Šiuo metu „Telia“ mobiliojo ryšio paslaugas teikia penktadaliui Lietuvos savivaldybių.

Gegužės viduryje Vilniaus mieste „Telia“ įrengė daugiau kaip 100 naujų modernių miesto stebėjimo kamerų, kurios suteiks dar daugiau saugumo sostinei. Vaizdas iš naujosios Vilniaus stebėjimo sistemos perduodamas naudojant „Telia Lietuvos“ 4G mobilųjį ir šviesolaidinį ryšį, kuris iki 1 Gb/s sparta perduodamas policijai uždaru tinklu. Aukštos kokybės vaizdo stebėjimo analitika leis efektyviau planuoti eismo srautus, fiksuos kelių eismo pažeidimus ir pati perspės apie galimas grėsmes.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Laima

Merė! Kodėl niekas nekalba,kad Kaunas taps Lietuvos šiukšlių deginimo sostinė. Labai nusivyliau

Pilietis

Pardavė visų ,tų kurie savo pinigais buvo išsirengę telefonų linijas už savo pinigus, privatiems asmenims nekompensave Kauno miesto žmonėms,kuriems priklausę kaip turto dalis. Dabar ”geroji Kauno miesto savivaldybė” bendradarbiaus su vagimis.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS