Naujo formato „Lidl“ parduotuvės atidarymas Kaune – jau rytoj | KaunoDiena.lt

NAUJO FORMATO „LIDL“ PARDUOTUVĖS ATIDARYMAS KAUNE – JAU RYTOJ

  • 9

Kovo 15-ąją, ketvirtadienį, 8 val. duris Kaune atvers pirmoji šalyje prekybos tinklo „Lidl“ parduotuvė, įsikūrusi ne pačios bendrovės statytose, bet išsinuomotose patalpose adresu Pramonės pr. 6B.

Švieži „Lidl turgelio“ vaisiai, daržovės ir kepyklėlės produkcija, pieno bei mėsos gaminiai, kitos kasdienės maisto ir buities prekės, išskirtiniai pasiūlymai pirkėjų naujojoje parduotuvėje lauks kasdien nuo 8 iki 22 val. Atidarymo dieną pirmuosius pirkėjus parduotuvė pasitiks vaišėmis – spurgomis bei karštais gėrimais.

Tinkamos patalpos

Šį „Lidl“ plėtros žingsnį paskatino pastato, kuriame anksčiau veikė „Prisma“ parduotuvė, planas ir kitos esminės charakteristikos. Įvertinus jas, buvo suprojektuota „Lidl“ parduotuvė, kuri savo dydžiu ir suplanavimu bemaž nesiskiria nuo Lietuvos gyventojams įprastų šio tinklo prekybos centrų. Čia tilpo ir prekybos salė, ir sandėlis, ir personalo patalpos. „Lidl“ užima 2700 kvadratinių metrų, t.y. apie ketvirtadalį viso pastato.

Naujoji „Lidl“ prekybos vieta Kaune yra jau septintoji. Kitos parduotuvės veikia Baltų pr. 10, K. Baršausko g. 66A, Veiverių g. 146, Šiaurės pr. 1A, Savanorių pr. 315 bei A. Juozapavičiaus pr. 127. Kauno rajone, Ramučių kaime, įsikūrusi prekybos tinklo regioninė bendrovė ir logistikos centras.

Kvartalas atsigauna

Pastato valdytojos ir nuomos sandoriui tarpininkavusios tarptautinės nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovės „Newsec“ prekybinio turto valdymo grupės vadovė Jūratė Gaspariūnienė pabrėžia, kad Pramonės prospektas aktyviai atsinaujina, o naujieji nuomininkai padarys mikrorajoną dar patrauklesnį kauniečiams ir miesto svečiams.

„Pastatas yra įsikūręs judriame Pramonės prospekte, Dainavos mikrorajone, netoli magistralinio kelio A1 Vilnius-Klaipėda ir yra lengvai pasiekiamas tiek netoli gyvenantiems miestiečiams, tiek užmiesčio gyventojams. Pramonės prospekto atkarpa tarp Draugystės ir Chemijos gatvių per pastaruosius kelerius metus reikšmingai atsinaujino – čia pastatyti nauji komercinės paskirties pastatai, teikiantys miestiečiams aktualias paslaugas, todėl vieno apsilankymo metu galima patenkinti visus poreikius“, – sako J. Gaspariūnienė.

Siūlo darbą

Daugėjant prekybos centrų, bendrovė aktyviai ieško darbuotojų – visi darbo įvairiuose „Lidl“ administracijos padaliniuose bei parduotuvėse pasiūlymai nuolat atnaujinami bendrovės karjeros portale.

Šiemet portalo „CV-Online“ surengtuose „TOP darbdavio 2017“ rinkimuose bendrovė „Lidl Lietuva“ pelnė 1-ąją vietą tarp visų dalyvavusių prekybos įmonių bei 2-ąją – pagrindinėje „TOP darbdavio“ kategorijoje.

Šiuo metu Lietuvoje veikia 35 „Lidl“ parduotuvės, įsikūrusios Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje.

Rašyti komentarą
Komentarai (9)

Anonimas

Žmonėms,reikia ne tik pigumo,bet ir pasirinkimo,ir kokybės,o pasirinkimas kol kas netenkina manes Lidl parduotuvėse..

reikia dar didesnes konkurencijos

ir labai daznai pameluoja,kad ju prekes geriausios.O jau skudurus kai atveza,tai tik i darzą darbus nudirbt su tokiais,kaip nudėvėti atrodo ir reti kaip marlesė pokario metais budavo.Tokiu geru ir nebrangiu prekiu yra VOKIETIJOJE,O JIE MAT EINA PIGIAUSIU KELIU.galvoja,kad cia ubagams ir taip viskas tiks.Ir maxsima ir iki jau dabar nuleido kainas ,o prekes tikrai aukstesnes kokybes.NEMAZAI IR AKCIJU YRA. Kazin kad lenku firma ateis i Lietuvą

Bus kainu karas ?

Salimais viena is kaunieciu lankomiausia maximos krautuve.Prizma neatlaike konkurencijos del milzinisku kainu.Kazin ar lidlas suspes sokti paskui maximos vygdomas nuolaidu ir lojalumo programas.Lietuvos pirkejui dar vis svarbiausia prieinama kaina o ne kokybe.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS