Pirmą kartą po 30 metų – nemokamos stovyklos moksleiviams | KaunoDiena.lt

PIRMĄ KARTĄ PO 30 METŲ – NEMOKAMOS STOVYKLOS MOKSLEIVIAMS

  • 11

Buvo laikai, kai tėvai išsiųsdavo savo vaikus vasaros metu į stovyklas. Tiksliau į nemokamas stovyklas. Tai buvo teisinga praktika, kurią Kauno miesto savivaldybė nusprendė pratęsti šią vasarą.

Labai svarbu, kad stovyklose gali dalyvauti kas tik nori.

Šiandien startavo pirmoji stovyklautojų pamaina. Formuojamos viso šešios stovyklų grupės liepos-rugpjūčio mėnesiais. Čia nuošalyje nelieka socialinis jautrumas, kadangi prioritetas skiriamas vaikams, kurie gyvena finansiškai sunkiau.

Šią iniciatyvą daugiausia finansuoja Kauno miesto savivaldybė, prisideda stovyklų organizatorius Kauno „Tvirtovės“ Rotaract klubas. Stovyklos partneriais sutiko būti Lietuvos sporto universitetas ir Dainavos poliklinikoje veikiantis Jaunimo centras. Vaikų užimtumu padeda rūpintis studentų korporacija "Neo-Lithuania" ir kitos mieste esančios organizacijos.

Vaikai stovykloje galės sportuoti.  Su įvairiomis sporto šakomis juos supažindins profesionalūs treneriai. Jie užsiėmimus ves LSU bokso bei imtynių, treniruoklių, gimnastikos salėse ir lengvosios atletikos manieže. Vaikai vyks ir į baseiną. Po sportinių užsiėmimų vaikams merginos iš Jaunimo centro pasakos apie sveiką gyvenseną, ves užsiėmimus pagal specialiai paruoštą metodiką.

Stovyklos pavadinimas – „Stovyklauk sveikai – 5 dienų vaikų stovykla“. Stovyklos vasarą padės tėvams išspręsti jų vaikų užimtumo problemas.

Pasiturintys tėvai jau pavasarį vaikus registravo į populiarias komercines vaikų stovyklas ir taip išsprendė kilusius iššūkius. Tačiau to negalėjo padaryti šeimos, turinčios mažas pajamas. 

Stovyklos Kaune prasideda nuo liepos 17 dienos. Jose laukiami moksleiviai nuo 10 iki 15 metų. Stovykloje dalyvaujančiais vaikais nemokami bus rūpinamasi visą savaitę.

GALERIJA

  • Pirmą kartą po 30 metų – nemokamos stovyklos moksleiviams
Rašyti komentarą
Komentarai (11)

daiva

Labai noreciau suzinoti kaip uzsiregistruoti ir kokios salygos.Aciu.

Daina

kodėl tik nuo 10 metų amžiaus? o 6 metų netiktų? ką daryti su jaunesniais?

zivile

Atsiverskit puslapi "Stovyklauk sveikai" ir rasite visa informacija ;)
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS