Šeštadienį – ekologinis žygis aplink Lampėdžių karjerą | KaunoDiena.lt

ŠEŠTADIENĮ – EKOLOGINIS ŽYGIS APLINK LAMPĖDŽIŲ KARJERĄ

  • 4

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia kauniečius ir miesto svečius rugsėjo 30 d. dalyvauti ekologiniame žygyje aplink Lampėdžių karjerą ir pagražinti jo pakrantes renkant šiukšles.

Pavasarį vyko pirmasis ekologinis žygis aplink Lampėdžių karjerą, kurio metu buvo surinkta beveik pusė tonos įvairių šiukšlių. Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, norėdamas šaltąjį metų sezoną pasitikti švariai, organizuoja antrą ekologinį žygį aplink kauniečių ir miesto svečių pamėgtą rekreacinę zoną.

Gamtą saugoti ir tausoti privalu kiekvieną dieną, o rinkdami ir rūšiuodami šiukšles prisidedame prie švarios ir sveikatai palankios aplinkos kūrimo.

Ekologinis žygis skirtas skatinti žmones užsiimti fiziškai aktyvia veikla, kuri būtų naudinga ne tik kūnui, bet ir gamtai. Pagrindinis šio žygio tikslas – turiningai ir aktyviai praleisti laiką, pagražinti Lampėdžių karjero pakrantes, o svarbiausia parodyti tinkamą pavyzdį kitiems.

Renginio data: 2017–09–30 (šeštadienis)

Registracijos patvirtinimas: 12.30 val.

Žygio pradžia: 13.00 val.

Renginio startas ir finišas: Lampėdžių paplūdimyje, prie pirties.

Būtina išankstinė registracija el. paštu: healthycities@kaunovsb.lt.

Renginio organizatoriai dalyviams primena pasirūpinti oro sąlygas atitinkančia apranga bei patogia avalyne, taip pat rekomenduoja pasirūpinti gėrimais ir užkandžiais.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

klausimux

Eina ir eina aplink karjerą, vis tas pats per tą patį... Kodėl neorganizuojate eko žygių Nemuno pakrante, kad ir Vilijampolėje, Lampėdžiuose ir kitose miesto vietose? Išdalinkite žemėlapius, lai žmonės pažymi lokalius šiukšlynus, laužavietės prie vandens,nes tokių ir sutinkama.

klm

Prieš pusšimtį metų dar buvo ir ežeriukas, ir karjeras.

Gyvenu prie Lampėdžio

bet nesu matęs to tilto, kuris matomas nuotraukoje. Skurdo apimta Kauno dienos redakcija neturi net ežero nuotraukos.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS