Per valstybines šventes Kaune – nemokamas viešasis transportas | KaunoDiena.lt

PER VALSTYBINES ŠVENTES KAUNE – NEMOKAMAS VIEŠASIS TRANSPORTAS

  • 37

Siūloma, jog kauniečiai ir miesto svečiai dar šiemet per svarbiausias valstybines šventes autobusais ir troleibusais galėtų važiuoti visiškai nemokamai. Sprendimą kitą savaitę vyksiančiame posėdyje priims Kauno miesto taryba.

„Svarbiausių valstybinių švenčių metu Kaune vyksta renginiai, pritraukiantys tūkstančius žmonių. Renginiai paprastai vyksta centrinėje miesto dalyje, turinčioje ribotas parkavimo galimybes. Per visas svarbiausias šventes organizuojame papildomus vėlyvuosius autobusų ir troleibusų maršrutus, kuriais kauniečiai gali patogiai sugrįžti namo. Pridėjus tai, kad viešasis transportas šių švenčių metu bus dar ir nemokamas, kauniečiams nebeliks svarių priežasčių į renginius vykti savo automobiliais“, - teigė Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vilius Šiliauskas.

Siūloma, jog nemokami autobusai ir troleibusai Kaune kursuotų kasmet per Vasario 16-ąją, Kovo 11-ąją ir Liepos 6-ąją. Greta šių iškilių datų nemokamą transportą siūloma paskelbti ir rugsėjo 22-ąją, kuomet visame pasaulyje yra minima Diena be automobilio.

Sprendimo projektą rengiančio Kauno miesto savivaldybės Transporto organizavimo skyriaus vadovas Paulius Keras pabrėžė, jog šis pasiūlymas prisidės prie viešojo transporto populiarumo. Prie to prisidės ir jau priimtas sprendimas per artimiausius metus pakeisti visus senuosius troleibusus. Kauno miesto tarybai antradienį pritarus šiam siūlymui, sprendimas įsigalios iškart, todėl kauniečiai nemokamu viešuoju transportu galės naudotis jau artėjančią Kovo 11-ąją.

Rašyti komentarą
Komentarai (37)

Janina

Galetu ir per Jonines nemokamai važinėt. Juk taip pat daug renginiu būna.

Edmundas Tulcevičius

Vilniečiui - susukišk tą savo užuojautą į gerą vietą , kaip nors apsieisim ir be tavo gailesčio , geriau pasižiūrėk į savo miestą , kodėl atvažiavus į sostinę pasijunti kaip kokiame Minske ar Karaliaučiuje , tik ne Lietuvoje .

Edmundas Tulcevičius

Ponas Steponas matomai sumaišė laikraščius , jis pagalvojo jog rašo į savo gimtojo kolūkio laikraštį .
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS