Per valstybines šventes Kaune – nemokamas viešasis transportas | KaunoDiena.lt

PER VALSTYBINES ŠVENTES KAUNE – NEMOKAMAS VIEŠASIS TRANSPORTAS

  • 35

Siūloma, jog kauniečiai ir miesto svečiai dar šiemet per svarbiausias valstybines šventes autobusais ir troleibusais galėtų važiuoti visiškai nemokamai. Sprendimą kitą savaitę vyksiančiame posėdyje priims Kauno miesto taryba.

„Svarbiausių valstybinių švenčių metu Kaune vyksta renginiai, pritraukiantys tūkstančius žmonių. Renginiai paprastai vyksta centrinėje miesto dalyje, turinčioje ribotas parkavimo galimybes. Per visas svarbiausias šventes organizuojame papildomus vėlyvuosius autobusų ir troleibusų maršrutus, kuriais kauniečiai gali patogiai sugrįžti namo. Pridėjus tai, kad viešasis transportas šių švenčių metu bus dar ir nemokamas, kauniečiams nebeliks svarių priežasčių į renginius vykti savo automobiliais“, - teigė Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vilius Šiliauskas.

Siūloma, jog nemokami autobusai ir troleibusai Kaune kursuotų kasmet per Vasario 16-ąją, Kovo 11-ąją ir Liepos 6-ąją. Greta šių iškilių datų nemokamą transportą siūloma paskelbti ir rugsėjo 22-ąją, kuomet visame pasaulyje yra minima Diena be automobilio.

Sprendimo projektą rengiančio Kauno miesto savivaldybės Transporto organizavimo skyriaus vadovas Paulius Keras pabrėžė, jog šis pasiūlymas prisidės prie viešojo transporto populiarumo. Prie to prisidės ir jau priimtas sprendimas per artimiausius metus pakeisti visus senuosius troleibusus. Kauno miesto tarybai antradienį pritarus šiam siūlymui, sprendimas įsigalios iškart, todėl kauniečiai nemokamu viešuoju transportu galės naudotis jau artėjančią Kovo 11-ąją.

Rašyti komentarą
Komentarai (35)

Kaunietis merui nerupi

Vilniuje visas savaitės dienas transportas visais marsrutais važinėja. O kas Kaune,jo nėra,taip mes ponui merui ir rupime,jis tik pats savim rupinasi- važinės su vairuotoju.

Pons Stepons

Iš didelio debesies maža lietaus, juk prieš kiek laiko buvo rašyta,kad,jog yra minčių Kaune išvis padaryti nemokamą važiavimą kaip Taline,bet pažadėjo ir pamiršo,dabar tyli,net neužsimena apie tai miesto vadai,net dėl vienos šventinės dienos kovėsi.Gėda! Manot,kad dėl bėdžių taip stengiasi,juk Vasario 16-oji, Kovo 11-oji- tai šventės,kuriose ponai priversti dalyvauti ,o čia miestiečių automobiliai dar painiojasi,tai dabar galės lengviau skrieti miesto gatvėmis,juk kiti tą dieną susigundys nemokamu transportu.O kur kitos šventės,gaila?

Povilas

Matijošaičiui gėda pasidarė prieš Vilnių -tai išstenejo.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS