Bendradarbių konfliktas prekybos centre sukėlė ant kojų Kauno specialiąsias tarnybas | KaunoDiena.lt

BENDRADARBIŲ KONFLIKTAS PREKYBOS CENTRE SUKĖLĖ ANT KOJŲ KAUNO SPECIALIĄSIAS TARNYBAS

  • 26

Liepos 6-osios vakare į Vaišvydavos „Maximą“ lėkė ir policija, ir greitoji. Pastarosios medikai atgal jau skubėjo su, pirminiais duomenimis, galvos traumą patyrusiu šio prekybos centro kasininku.

Pirminis pranešimas, kurį tą vakarą, apie 21 val., užregistravo policija, skambėjo taip: „Nepažįstamas asmuo užpuolė prekybos centro darbuotoją, trenkdamas jam į veidą.“ Apie tai pranešė kažkas iš jo kolegų.

Tačiau, pradėjus ikiteisminį tyrimą, išsiaiškinta, kad įtariamasis išpuoliu nukentėjusiam – iš matymo pažįstamas. Jis – kitos šio prekybos centro kasininkės draugas. Ir yra pagrindo įtarti, kad tą šventinį vakarą buvo neblaivus, dėl ko galimai ir nesusivaldė, būsimai jo aukai vėluojant pakeisti kasoje jo draugę.

Tai turėtų paaiškėti per artimiausiu metu planuojamą įtariamojo apklausą.

26-erių nukentėjusysis teigia sulaukęs iš jo net kelių smūgių. Tai bus patikslinta ir peržiūrėjus parduotuvės vaizdo kamerų įrašus.

Kol kas ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo, už ką Baudžiamasis kodeksas numato visą bausmių spektrą – nuo viešųjų darbų iki laisvės atėmimo iki dvejų metų. Tačiau dar laukiama medikų, kurių globoje atsidūrė nukentėjusysis, galutinio verdikto dėl jo patirtų sužalojimų.

Teisėsaugininkų duomenimis, jie neturėtų būti labai sunkūs, nes artimiausiu metu medikai planuojama išrašyti šį savo pacientą iš ligoninės.

Įtariamasis jo sužalojimu iki šiol policijai niekuo nebuvo užkliuvęs.

Rašyti komentarą
Komentarai (26)

Nesvarbu

Nebuvo pirkėjų,buvo jau vėlus vakaras,nebuvo ir apsaugos,nes maxima ją nuėmus dėl taupumo. O erelis dar ir ne vienas buvo.Su juo buvo jo tėvas,kuris jį ir užsiundė kartu su ta merga. Lukas nuostabus ramus nepiktybinis vaikinas. Tas netikėtai jį išsitraukė iš kasos ir be sustojimo smūgiais sudaužė galvą,jei ant jo nebūtų užšokusi kita kasininkė,būtų užmušęs...va tokia situacija....duok dieve sveikatos Lukui..o tas parazitas,tikiuosi atsiims savo..lazda turi du galus..

Liudna

Vaikinas siuo metu yra neadekvatus.. o ta seima,kadangi prie pinigo tai ir issisuks... Bet ar pirkejai negalejo isikist i ta reikala ir bent kazkiek apgint Luka?

Jolanta

Visu pirma maksimoje yra kameros, kurios turejo viska fiksuoti . Ar del taupumo jos neveike? Turi atsakomybe priimti : 1 nusikaltelis 2.nusikaltelio mergina 3. Maksimos direktore
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS