Ginkluotą gimnazistų konfliktą narplios teismas | KaunoDiena.lt

GINKLUOTĄ GIMNAZISTŲ KONFLIKTĄ NARPLIOS TEISMAS

  • 0

Teismui perduota neeilinio incidento, įvykusio vienos Kauno gimnazijos prieigose, byla. Buvęs jos dešimtokas stos prieš teismą už tai, kad pavasarį konflikto dėl merginos metu peiliu sužalojo aštuntoką.

Gimnazijos pedagogai portalui kauno.diena.lt patvirtino, kad incidentas įvyko pertraukos tarp pamokų metu – gimnazistams rūkant. Iš pradžių dešimtokas su aštuntoku apsižodžiavo. O šiam apsisukus eiti, fiziškai už jį menkesnis dešimtokas iš pasalų dūrė oponentui peiliu į sėdmenis. „Matyt, norėjo jį pažeminti, suprasdamas, kad fiziškai neįveiks“, - teigė pašnekovai. Incidentas įvyko bendramokslių akyse.

Kilus sumaiščiai, išsigandęs dešimtokas išmetė peilį ir pabėgo. Aštuntokui pedagogai iškvietė greitąją. Jis buvo nuvežtas į Kauno klinikas, iš kurių po kelių valandų paleistas.

Anot pedagogų, po šio incidento dešimtokas pamokose jau nebesirodė. Siekiant užbėgti už akių naujiems panašiems incidentams bei galimam konflikto tęsiniui, jam buvo skirtas individualus mokymas namuose. Aštuntokas tebesimoko. „Viskas tvarkoje – jokių pretenzijų neturiu“, - tik taip jis komentavo pedagogams tai, kas įvyko.

Teismo medicinos ekspertai konstatavo nukentėjusiajam nežymų sveikatos sutrikdymą, dėl ko jo užpuolikui teisėsaugininkai galėjo pareikšti kaltinimą tik dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Be to, jam ieškinį yra pareiškusi ir Valstybinė ligonių kasa. Būtinoji medicinos pagalba, kuri buvo suteikta sužalotajam, įkainota daugiau kaip 35 eurais.

Kadangi abu incidento dalyviai – nepilnamečiai (nukentėjusiajam buvo 15, kaltinamajam – 17 metų), šis teismo procesas vyks už uždarų durų. 

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS