Laisvės alėjoje siautėjusius užpuolikus pareigūnai sulaikė per 20 minučių | KaunoDiena.lt

LAISVĖS ALĖJOJE SIAUTĖJUSIUS UŽPUOLIKUS PAREIGŪNAI SULAIKĖ PER 20 MINUČIŲ

  • 9

Trečiadienio naktį Kauno policijai buvo pranešta, kad Laisvės alėjoje siautėja trys vyrai.

Apie 3.15 val. Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate (toliau – Kauno apskr. VPK) gautas pranešimas, kad trys nepažįstami asmenys, priėję prie 23 metų vyro, pradėjo konfliktuoti, jį įžeidinėti, sudavė į galvą ir kitas kūno vietas. Po įvykusio konflikto su nepažįstamaisiais vyras taip pat pasigedo piniginės su joje buvusiais dokumentais ir pinigais.

Kaip rašoma policijos pranešime, pareigūnai nedelsiant sureagavo į gautą pranešimą – pradėta jaunuolį viešoje vietoje užpuolusių asmenų paieška.

Pabėgti vyrams nepavyko – praėjus vos 20 minučių jau buvo sulaikyti trys įtariamieji. Apie 3.35 val. Kauno apskr. VPK Patrulių rinktinės pareigūnai Šv. Gertrūdos ir Savanorių pr. sankirtoje pastebėjo tris jaunuolius, kurie atitiko išvardintus užpuolikų požymius. Sulaikyti ir į komisariatą pristatyti trys vyrai. Visi jie buvo neblaivūs: 24-erių vyrui nustatytas 0,66 prom. girtumas, 23-ejų jaunuoliui nustatytas 2,10 prom. girtumas, o trečiajam, 22-erių tautiečiui – 1,60 prom. girtumas.

Dėl šio įvykio Kauno apskr. VPK Kauno miesto Centro policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 284 str., dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros prokurorai.

Rašyti komentarą
Komentarai (9)

tadas

sulaikyti 24 metu vyras, 23 jaunuolis ir 22 tautiesis. truksta tik gentainio.

Na na

Kas is to kad sugauna:) net kur det pataisos istaigose ju:) taip mazina nes ataskaitos tragiskos o ir prisiteisia milziniskas sumas sedintys ten. Tad daro viska kad tik nepasodint. Nes nera tikslo ju kisti ir islaikyt

...

O jų vietoje ... nebuvo galima? :s
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS