„Megoje“ iš pavogtų banko kortelių išgryninti pinigai (gal atpažįstate?) | KaunoDiena.lt

„MEGOJE“ IŠ PAVOGTŲ BANKO KORTELIŲ IŠGRYNINTI PINIGAI (GAL ATPAŽĮSTATE?)

  • 9

Kauno policija atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės ir prašo visuomenės pagalbos.

Vasario 4 d. laikotarpiu nuo 18 val. iki 21 val. Kaune, Islandijos pl. esančiuose bankomatuose iš pagrobtų banko kortelių išgryninta 160 eurų. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo moterį, galinčią turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

Asmenis, pažįstančius šią moterį ar žinančius jos buvimo vietą, galinčius suteikti bet kokios vertingos informacijos, policija prašo skambinti į Kauno apskrities VPK telefonu (8 37) 30 34 50, 8 700 606 91, 8 700 606 50 arba rašyti el. paštu remigijus.janusauskas@policija.lt.

Už šią nusikalstamą veiką gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

Tyrimą organizuoja ir kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Antrojo skyriaus prokurorai.

Rašyti komentarą
Komentarai (9)

Anonimas

Tegu 45 Policijos ekipazai ieasko tos merginos - kad kaip I.Strazdauskaites ieaskojo - kuri buvo tik "dingusi", o vagilkos galetu ir 50-60 policijos ekipazu ieskoti.....

...

Naujosioms kortelėms PIN nereikalingi! Ir šiaip, dabar tokios kortelės net vogti nereikia, pakanka autobuse šalia jos su 'išmaniu prietaisu' pasitrint... - SUPER tai biznis bankams, 'otkatais' su vagimis dalinas.

Zulu

Gresia arba arba arba arba. Keista mūsų šalis, vieniems gresia viešieji darbai, kitiems laisvės atėmimas iki trejų metų
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS