N. Venckienė apskundė Čikagos teismo sprendimą nestabdyti jos ekstradicijos proceso | KaunoDiena.lt

N. VENCKIENĖ APSKUNDĖ ČIKAGOS TEISMO SPRENDIMĄ NESTABDYTI JOS EKSTRADICIJOS PROCESO

  • 20

Buvusi teisėja ir parlamentarė Neringa Venckienė apskundė Čikagos teismo sprendimą nestabdyti jos ekstradicijos.

Naujienų agentūra „Associated Press“ pranešė, kad N. Venckienės advokatai pateikė skundą apygardos apeliaciniam teismui Čikagoje.

Anksčiau šią savaitę Čikagos teismas atmetė N. Venckienės prašymą sustabdyti jos ekstradicijos procesą.

Lietuvos prokurorai siekia N. Venckienės grąžinimo į Lietuvą, kad jai galėtų būti pateikti kaltinimai dėl teismo sprendimo perduoti dukterėčią motinai nevykdymo, tvirkinimo, neteisėto informacijos rinkimo, piktnaudžiavimo vaiko atstovo teisėmis ir kitų nusikaltimų.

N. Venckienė iš Lietuvos išvyko 2013 metais. Ji Čikagoje suimta šiemet vasarį.

Rašyti komentarą
Komentarai (20)

Irena

Sena tiesa- atpildas yra ir jis už netikusius poelgius būna skaudesnis negu sukeltas kitiems. Neringa Venskienė turėjo patogų gyvenimą- šeimą, gera darbą, darė karjerą, o kas liko dabar ? Vietoje teisėjos kėdės-Čikagos kalėjimo kamera jau keli mėnesiai ir neaiški ateitis, o tai viskas sugriauta savo arogancija, pykčiu, cinizmu. Pikti komentatoriai, kurių retorika jau sena ir vienoda, ką jie gali padėti, tik plūstis socialiniuose tinkluose.

amerikonas

Negrįž nelaukit, mes ją apginsim.

Anonimas

teisus esate ,ta blogio sekla bijo oi bijo tiesos ;patvorio "motinele" jau tik apie savo skuuuura baiminasi; ir sunaus nepagailejo:I meshla imeshla imurgde kai Stankunams ir kitiems duobe kase -jautesi gerai ----piktadare prakeikta,,,tfu Lietuvos geda biaurybe
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS