Neblaivus ir neturintis teisių vairuotojas nepabūgo sėsti prie vairo | KaunoDiena.lt

NEBLAIVUS IR NETURINTIS TEISIŲ VAIRUOTOJAS NEPABŪGO SĖSTI PRIE VAIRO

  • 0

Praėjusią savaitę, balandžio 24-30 dienomis, Kauno pareigūnai tikrino vairuotojų greitį. Iš viso nustatytas 41 leistino greičio viršijimo atvejis.

Balandžio 27 d. apie 4.20 val. Kaune, Raudondvario pl., vyras automobiliu „VW Crafter“ važiavo 112 km/h greičiu, kuomet maksimalus leistinas greitis šiame kelyje yra 50 km/h.

Pareigūnai tikrino ir vairuotojų blaivumą. Išaiškintas vienas neblaivus vairuotojas, kuriam nustatytas sunkus girtumo laipsnis. Be to, nustatyti keturi neblaivūs dviratininkai.

Balandžio 24 d. apie 15.20 val. kelyje Kaunas-Zapyškis-Šakiai 20 km vyras vairavo automobilį „VW Passat“ stipriai išgėręs. Vairuoti automobilio vyras negalėjo ne tik todėl, kad buvo 3,14 prom. girtumo, bet ir nėra įgijęs teisės vairuoti transporto priemones.

Praėjusią savaitę pareigūnai užfiksavo 21 pėsčiųjų eismo dalyvių padarytą Kelių eismo taisyklių pažeidimą. Užfiksuoti šeši pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejai. 

Kauno apskrityje šiais metais jau žuvo 9 eismo dalyviai (pernai iki gegužės mėnesio pabaigos žuvo 10), dar 257 buvo sužaloti (pernai – 260).

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS