Nelegalios statybos Laisvės alėjoje sudomino prokurorus | KaunoDiena.lt

NELEGALIOS STATYBOS LAISVĖS ALĖJOJE SUDOMINO PROKURORUS

Laisvės alėjoje nelegaliai vykdytos statybos patraukė ir Kauno apylinkės prokurorų dėmesį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl galbūt suklastotų statybos dokumentų.

Įžūlūs Laisvės al. 15B pastato statytojai klimpsta toliau. Kauno apylinkės vyriausioji prokurorė Dalia Sabaliauskaitė patvirtino, kad gyventojai pateikė duomenų dėl galbūt suklastotų statybos leidimų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl dokumentų klastojimo ir disponavimo jais.

Ikiteisminio tyrimo metu reikia išsiaiškinti, kodėl tas pats statybos leidimo numeris yra užregistruotas dviem skirtingiems pastatams.

"Įtarimai dar niekam nepareikšti. Informacija perduota policijos pareigūnams, kad išsiaiškintų, kodėl neatitinka duomenys. Ikiteisminio tyrimo metu reikia išsiaiškinti, kodėl tas pats statybos leidimo numeris yra užregistruotas dviem skirtingiems pastatams. Žiūrėsime, ar numeris buvo suklastotas, ar kažkur palikta netvarka ir įvyko klaida", – sakė D.Sabaliauskaitė.

"Kauno diena" primena, kad Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcija (VTPSI) šiomis statybomis domisi nuo metų pradžios. Iš pradžių nustatyta, kad valstybinėje žemėje, nesuformuotame sklype Laisvės al. 15B, buvo įrengti monolitinio betono pamatai. Šią statybą leidžiančio dokumento tuo metu nebuvo. Po VTPSI įsikišimo bendrovės "Nidasa", kuriai priklauso dalis statomo pastato, vadovai pateikė beveik prieš vienuolika metų išduotą ūkinio pastato rekonstrukcijos projektą.

VTPSI atliko tyrimą, ar šie dokumentai galioja ir ar nereikėjo gauti naujų statybos leidimų. Išnagrinėję turimą informaciją, specialistai nustatė, kad statybą leidžiančių dokumentų nėra, todėl statytojus įpareigojo miesto centre stabdyti darbus ir nugriauti jau pastatytą objektą.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

...

Jei rimtai imsis - nusimato RIMTA byla, daug sės.

Siga

Kas iš to? Jau ir laiptams vietą išpjovė į antrą aukštą. Netvarka kieme tarnyboms netrukdo. O kaip ten gyventi žmonėms?

SUSIJUSIOS NAUJIENOS