Paaiškėjo, kada spręsis N. Venckienės ekstradicijos klausimas | KaunoDiena.lt

PAAIŠKĖJO, KADA SPRĘSIS N. VENCKIENĖS EKSTRADICIJOS KLAUSIMAS

Buvusios teisėjos ir parlamentarės Neringos Venckienės ekstradicijos iš Jungtinių Valstijų klausimas atidedamas iki liepos 28 dienos.

Naujienų agentūros „Associated Press“ žurnalistas Michealas Tarmas (Maiklas Tarmas) tviteryje paskelbė, kad posėdį ketvirtadienį nukėlęs Čikagos federalinis teismas nepateikė sprendimo paaiškinimų.

N. Venckienė prašo jos neišgabenti į Lietuvą dar metus, kol nebus išnagrinėtas jos prieglobsčio prašymas.

Lietuvos prokurorai siekia N. Venckienės grąžinimo į Lietuvą, kad jai galėtų būti pateikti kaltinimai dėl teismo sprendimo perduoti dukterėčią motinai nevykdymo, tvirkinimo, neteisėto informacijos rinkimo, piktnaudžiavimo vaiko atstovo teisėmis ir kitų nusikaltimų.

Interviu „Associated Press“ balandį N. Venckienė teigė bijanti būti nužudyta, jei būtų grąžinta į Lietuvą, nes ji esą padėjo atskleisti įtakingų pedofilų tinklą. Bėglė pridūrė, kad mielai taptų JAV piliete.

Rašyti komentarą
Komentarai (16)

Irenai

Ponička,geriau atsiversk lietuvių kalbos rašybą ir pakartok kursą,negu čia dalinus patarimus Neringai .

Anonimas

Meldžiu Dievo,kad tik negražintu Neringos,kadangi nepasitikiu nei policija,nei Lietuvos teisingumu.Lietuvojr plinta žudikai pedofilai.ir kaip juos išvaikyti jie žemės šliužai išsigymėliai geriausiai tai juos po skalpu,ir baigsis visi iškrypimai Lietuvoje. Laikykistes visa Kedžių giminės linkiu gkantrybes tiesa nugalės

nuomonė

Negrįš, nelaukit.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS