Karmelitų bažnyčios vagis prieš nusikaltimą pasimeldė | KaunoDiena.lt

KARMELITŲ BAŽNYČIOS VAGIS PRIEŠ NUSIKALTIMĄ PASIMELDĖ

  • 9

Kauno miesto Centro policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės. Pareigūnai aiškinasi, kas apvogė Karmelitų bažnyčią.

Vasario 15 d. apie 14.15 val. iš Kauno Šv. Kryžiaus (Karmelitų) bažnyčios vidaus buvo pagrobti senoviniai karoliai, paauksuotas kryželis, auksinis žiedas ir sidabrinė grandinėlė. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo asmenį, galintį turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

Asmenis, pažįstančius šį vyrą ar žinančius jo buvimo vietą, prašoma kreiptis į Centro policijos komisariato pareigūnus tel. (8 37) 303 063, el. paštu sergej.podoprigora@policija.lt arba skambinti bendruoju pagalbos telefonu 112.

Už šią nusikalstamą veiką gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

Rašyti komentarą
Komentarai (9)

Amen

Svarbu, kad prieš vogdamas persižegnojo xD

gojus

religija yra verslas...ir atsiranda kvailiu tikinciu i zydu dieva...

Anonimas

Jezus Marija, rado berniuka musimui.Tas klebonelis kurvom ne tiek auku atiduoda.NUOSTOLIUS NURASO Viespatie auksciausias, tas klebonelis savo orgijoms ne tiek svaisto. Rado varguoli musimui.Pro ta baznycia praeinant reikia persizegnoti
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS