Per plauką nuo tragedijos: medikai gelbėjo per karštį automobilyje paliktas mažyles | KaunoDiena.lt

PER PLAUKĄ NUO TRAGEDIJOS: MEDIKAI GELBĖJO PER KARŠTĮ AUTOMOBILYJE PALIKTAS MAŽYLES

  • 15

Nepaisant perspėjimų, kad tvyrant tokiam karščiui negalima palikti uždarytuose automobiliuose vaikų, šiandien Kauno greitosios pagalbos medikai bei policija vėl skubėjo gelbėti tokioje pavojingoje situacijoje atsidūrusių mažamečių.

Apie 14.30 val. iš Kauno klinikinės ligoninės grįžtantį greitosios pagalbos medikų ekipažą sustabdė pilietiška moteris, susirūpinusi dviem verkiančiais mažyliais, per tokį karštį įkalintais automobilyje „Audi“, paliktame prie Baltų prospekte esančio prekybos centro „Norfa“. Apie tai buvo pranešta ir policijai.

Greitosios pagalbos medikai rado vaikų kėdutėse prisegtas ir verkiančias šlapias nuo karščio dvi mergaites. Jau galvota daužyti šio automobilio langą. Tačiau pasirodė šių, kaip paaiškėjo, dvejų metų bei dešimties mėnesių sesučių motina, iš pažiūros – besilaukianti dar vieno vaiko. Ji teisinosi palikusi dukreles per tokią kaitrą automobilyje aklinai uždarytais langais, nes jos esą miegojo. Ir nubėgusi trumpam apsipirkti.

Jaunesniajai mažylei medikai konstatavo pakilusią temperatūrą. Abiem skubiai duota skysčių.

Suteikus pirmąją pagalbą, mažosios nelaimėlės nuvežtos į Kauno klinikas - nustatyti, ar jų neištiko šilumos smūgis. 

Rašyti komentarą
Komentarai (15)

mociute

zinau ne viena jauna mama kai jos pasilieka su mazuciais vaikais o tetis dirba Problema issprendziama lengvai Yra Barbora kuri pristato prekes i namus,prekes yra kokybiskos placiau galima pasiskaityti internete Tikrai visos mamytes yra patenkintos As tokia nemastancia super mamyte uzdaryciau masinoje ,tegul pasedi gal supras koks jausmas, o tuo labjau mazam vaikui,

Levas

Tai ta bukagalve galėjo bent langus iš vienos puses pusiau pravėrus palikti ir problemos nebutu

to Stop

jei nori- patarsiu- tegul negamina vaikų dėl pašalpų, dar viena, kur neturi socialinių įgūdžių? Argi tokius mažučius vaikus karštą dieną reikia tempti po parduotuves? Gerai, kad neabejinga moteris išgelbėjo.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS