Per avariją Raudondvario plente nukentėjo paauglė | KaunoDiena.lt

PER AVARIJĄ RAUDONDVARIO PLENTE NUKENTĖJO PAAUGLĖ

  • 2

Ketvirtadienio popietę Kaune neišvengta eismo nelaimių.

14.24 val. policija gavo pranešimą, kad Raudondvario plente, ties 166 numeriu pažymėtu namu, netoli parduotuvės „Iki“,  įvyko eismo nelaimė. Pasak Kauno policijos budėtojo, susidūrė „Audi“ ir „Volkswagen“ markių automobiliai.

Į įvykio vietą išsiųsti greitosios pagalbos ir policijos ekipažai.  

Kauno greitosios medicinos pagalbos budėtoja portalui kauno.diena.lt sakė, kad vienas automobilis nesilaikė saugaus atstumo ir trenkėsi į priešais važiuojančio automobilio galą. Po susidūrimo medikų pagalvos prireikė 14-likos metų paauglei, kuri buvo prisisegusi saugos diržu. Ji nuvežta į Kauno klinikas. Anot budėtojos, stiprių sužalojimų paauglė nepatyrė.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Viktoryte

Kiek klasių baigusi ar kurioje dabar mokaisi, kad beveik kiekviename žodyje klaida?

Viktorija

Is vis pas mus raudondvario pl. Laksto kaip paselia nors ir svesoforu pristate tai negelbeja. Jau taip vazineja kad baisu . Vazioja net saligatveis jeigu eismas didelis ir dar pipsina pestim mol pasitrauk ar nematai. Vasara prie pat trokeibusu ziedo saligatviu taip praleke masina kad vos vaiko nepartrenke mama spejo patraukti. Ten reiketu daugiau policijos kad tvarka padarytu.masinas stato ant saligatviu ir zaliu veju nors visur sustatyti zenklai gilus dzin.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS