Iš restorano alkoholinių gėrimų už 9,4 tūkst eurų pavogęs ilgapirštis – nustatytas | KaunoDiena.lt

IŠ RESTORANO ALKOHOLINIŲ GĖRIMŲ UŽ 9,4 TŪKST EURŲ PAVOGĘS ILGAPIRŠTIS – NUSTATYTAS

  • 10

Kauno policija jau kuris laikas atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės. Neseniai prašę visuomenės pagalbos atpažįstant ieškomą asmenį, šiandien pareigūnai dėkoja visiems už pagalbą – įtariamasis nustatytas.

Daugiau nei prieš savaitę policija skelbė, kad Kaune, Vilniaus g. esančiame restorane, pastebėta, jog pavogti du alkoholinių gėrimų buteliai, kurių bendra vertė – 9400 eurų. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo vyrą, galintį turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

Pareigūnai prašė visuomenės pagalbos atpažįstant ieškomą asmenį.

Šiandien Kauno policija informuoja, kad asmuo, užfiksuotas vaizdo įraše, su visuomenės pagalba nustatytas. Tęsiamas tyrimas, kurį organizuoja ir kuriam vadovauja Kauno apygardos prokurorė Simona Naskauskaitė.

Už šią nusikalstamą veiką gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

 

GALERIJA

  • Iš restorano alkoholinių gėrimų už 9,4 tūkst eurų pavogęs ilgapirštis – nustatytas
  • Iš restorano alkoholinių gėrimų už 9,4 tūkst eurų pavogęs ilgapirštis – nustatytas
Rašyti komentarą
Komentarai (10)

Algys

Idomu kas ikainavo tuos butelius,kiek antkainio uzdeta,valstybes akcizu-butelis gal trecdali kainavo ,nei kas parasyta.

...

Viešoj vietoj žmogus yra VIEŠAS.

888

Dvi bonkos uz 9400 stovi ....Reikia gert , nors karta gyvenime toks kartas , daugiau taip nepasikartos :-))))) debylai barmenai ir personalas kad tokias bonkas palieka siaip stovet , turbut syknas krapstesi ar feisbukuose laikino , o uz juos protingeznis isgere 2bonkas
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS