Į pajūrį grįš šaltukas | KaunoDiena.lt

Į PAJŪRĮ GRĮŠ ŠALTUKAS

Savaitgalis uostamiestyje bus pilkas ir darganotas. Atšilimas tęsis ir ateinančios savaitės pradžioje, tačiau jau nuo savaitės vidurio turėtų sugrįžti žiema. Numatoma, kad nuo trečiadienio spustelėsiantis šaltukas laikysis ir dienomis, ir naktimis.

Šį savaitgalį uostamiestyje vis dar išsilaikys šiltesni orai.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos Jūrinių prognozių grupės vyresniosios specialistės Ievos Petrošienės teigimu, šeštadienį vakarinių krypčių vėjo greitis sieks apie 3–8 m/s, daugelyje vietų numatomas rūkas, tačiau žymesnių kritulių nelaukiama.

Termometrų stulpeliai tiek dieną, tiek naktį svyruos ties 2–4 laipsnių aukščiau nulio.

Sekmadienio naktį ir toliau išliks rūko tikimybė, vakarų, pietvakarių vėjo greitis sieks 4–9 m/s, o dieną vėjo greitis gūsiuose sieks apie 14 m/s.

Sekmadienio naktį oro temperatūra bus apie nulį, o dieną termometrai rodys 1–4 laipsnius šilumos.

Pasak I.Petrošienės, rytojaus dieną galimas silpnas lietus.

„Pilkas savaitgalis“, – apibendrino pašnekovė.

Pirmadienis bus gana vėjuotas – vyraus vakarų, pietvakarių vėjas, kurio greitis sieks apie 7–12 m/s, dieną gūsiuose vėjo greitis sieks 14 m/s.

Oro temperatūra tiek dieną, tiek naktį bus apie 1–4 laipsnius šilumos. Naktį žymesnio lietaus nenumatoma, tačiau dieną galimas silpnas lietus.

Antradienį sustiprėjusio vakarų, šiaurės vakarų vėjo greitis sieks apie 11–16 m/s. Oro temperatūra nepakis – gyvsidabrio stulpeliai stos ties 1–4 laipsnių šilumos žyma.

Antradienio naktį galimas silpnas lietus, o dieną žymesnio lietaus nenumatoma.

Pokyčių laukiama nuo trečiadienio nakties, kai vėjas pasisuks iš šiaurės, šiaurės rytų. Naktį vėjas dar išliks gana gūsingas, tačiau dieną jau ims silpti.

Nuo trečiadienio iki pat šeštadienio laukiama sugrįžtančio šaltuko. Naktimis šals iki 8 laipsnių, o dienomis termometrai stos ties 1–4 laipsnių žemiau nulio žyma.

Nors šiomis dienomis ir numatomas žiemiškas šaltis, tačiau sniego nesulauksime – žymesnių pūgų nenumatoma.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Melagiai

Daugiau tokiu''pilku'' savaitgaliu. Nuostabi diena buvo, saule dangum ritinejos!

Žiemiško šalčio nebus

Nors šiomis dienomis ir numatomas žiemiškas šaltis, tačiau sniego nesulauksime – žymesnių pūgų nenumatoma??? http://www.wetteronline.de/wettertrend/klaipeda

Prognozė

Vakar rašėte, kad atšilimas ateina, o šiandien jau šaltis.Taip kaip čia pas jus taip, kaip pas Kildišienę su Karvauckiu, tai dėdė, kuris yra teta, tai mama.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS