Prie durų – be grynųjų pinigų | KaunoDiena.lt

PRIE DURŲ – BE GRYNŲJŲ PINIGŲ

Klaipėdietę Liną ne juokais įsiutino vieno banko klientų aptarnavimo tvarka. Prireikus grynųjų pinigų, moteris iš bankomato jų išsiimti negalėjo, mat prekybos centruose įrengtais bankomatais klientams  leidžiama naudotis tik darbo valandomis.

Liko be eurų

Ankstų spalio 24-osios rytą klaipėdietė Lina nuskubėjo prie arčiausiai namų esančio "Swedbank" bankomato, tačiau pinigų išimti jai  nepavyko.

"Apie pusę aštuonių skubiai prireikė grynųjų. Kadangi pinigus saugau banke, nuskubėjau į Vingio gatvėje esančią "Rimi" parduotuvę, kurioje stovi "Swedbank" bankomatas", – prisiminė moteris.

Pašnekovė sutriko išvydusi užrakintas prekybos centro duris.

Pasirodo, prekybos centras pradeda dirbti tik nuo 8 val. ryto, kitomis valandomis bankomato paslaugomis naudotis negalima.

Veikia absurdiška sistema?

Klaipėdietė dėl nepatogumo negailėjo priekaištų.

Bankas nustato sau palankią tvarką, nepaisydamas žmonių poreikių.

"Daugybę metų esu ištikima šio banko klientė, tačiau prireikus pasinaudoti savo pinigais to padaryti negalėjau. Bankas nustato sau palankią tvarką, nepaisydamas žmonių poreikių", – pyktį liejo klaipėdietė.

Moters manymu, klientams privaloma sudaryti palankias sąlygas naudotis banko paslaugomis visą parą.

"Dauguma klaipėdiečių dirba nuo 8 val. ryto, tad laukti, kol atsivers prekybos centrų durys, žmonės neturi galimybės. Kodėl turiu jaustis apraizgyta absurdiškos sistemos pančių?" – klausė Lina.

Nepavyko ir BIG-e

Nepavykus išsiimti pinigų įprastoje vietoje, moteris nuvyko į prekybos centrą BIG, kuriame taip pat veikia "Swedbank" bankomatas.

Tačiau ir čia Lina nustėro išvydusi taip pat užrakintas duris.

Pro šalį ėjusi valytoja paaiškino, jog klientai aptarnaujami tik nuo 9 val. ryto.

"Klaipėdoje veikia tik du "Swedbank" padaliniai. Nejaugi anksti ryte privalau belstis į kitą miesto galą, vėluoti į darbą, tam kad galėčiau pasinaudoti savo pinigais?" – pykčio neslėpė moteris.

Komentarai

Giedrė Buivydienė

Prekybos tinklo "Rimi Lietuva" viešųjų ryšių vadovė

Prekybos centruose statomi bankomatai yra kelių tipų – išoriniai ir vidiniai. Išoriniai bankomatai įrengiami pastato fasado išorėje ir jais galima pasinaudoti ištisą parą, nepriklausomai nuo prekybos centro darbo laiko. Vidiniai bankomatai, kurie yra statomi parduotuvių prieigose ar prie įėjimo durų, skirti naudotis prekybos centro darbo metu. Prekybos centre Vingio gatvėje bankomatas yra įrengtas viduje, prie įėjimo durų į "Rimi" parduotuvę. Kadangi parduotuvė atidaroma nuo 8 val. ryto, tad ir bankomatu galima pasinaudoti tik nuo tada. Palikti atvirų įėjimo durų nedirbant parduotuvei neturime galimybės.

Gytis Abraškevičius

"Swedbank" atstovas spaudai

Apgailestaujame, kad klientei teko patirti nepatogumų. Šiuo metu visame Klaipėdos mieste veikia 30 "Swedbank" bankomatų. 17  – veikia visą parą, likusieji 13 – įrengti prekybos centruose ir prieinami tik darbo valandomis.

Rašyti komentarą
Komentarai (21)

Birutė

Visai netoli Rimi yra bankomatas. Tereikėjo nueiti iki Vingio IKI ir būtų nusiėmusi pinigus

to Lankytojas

Tai boba be smegenu.O dar raso kad yra istykima kliente nuo senu laiku Swedbanko,tai jinai bl*t nieko nezino kur yra bankomatai lauke visa para.Turbut ant bonkes norejo pinigu nusiimt kad eit toliau pagert su vyrais ir pasip*stis

klaipėdietė

O kodėl mes turim šokt pagal bankų dudelę o ir ar daug bankų yra lietuvoje turim pasirinkimus, prie ko čia moterėlė be galvos, kalba eina kad bankai daro kaip jiems patogiau o ne paprasti žmonės, nusiimi pinigų daugiau žmogus procentus moka IR T.T.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS