S. Gentvilas meta iššūkį V. Grubliauskui Klaipėdos mero rinkimuose | KaunoDiena.lt

S. GENTVILAS META IŠŠŪKĮ V. GRUBLIAUSKUI KLAIPĖDOS MERO RINKIMUOSE

  • 53

Seimo narys Simonas Gentvilas meta iššūkį Klaipėdos merui Vytautui Grubliauskui ir sieks tapti liberalų kandidatu į uostamiesčio vadovus, penktadienį pranešė vietos žiniasklaida.

„Partijos viduje yra apsispręsta, kad potencialūs kandidatai į savivaldybių merus apie savo apsisprendimą turėtų pranešti iki rugsėjo, tad keliu savo kandidatūrą“, – žinių portalui „Atvira Klaipėda“ sakė S. Gentvilas.

Dabartinis meras V. Grubliauskas, dar kartą patvirtinęs savo apsisprendimą irgi kandidatuoti, sako tik sveikinantis konkurenciją.

Savivaldos rinkimai vyks kitų metų vasario – kovo mėnesiais.

Rašyti komentarą
Komentarai (53)

Vytautas

Klaipėdiečiai, jeigu Puteikis pareitų merauti į Klaipėdą, o tai kas liktų tai vadinamai "antrai Lietuvai"? Nieko. Negalim Puteikio atiduoti. Klaipėdoj su juo priešaky liberalai ir nebeturės progos vogti, o likusioj šaly kaip?

tomas

O varge, dar plaukeliai nesudygę, o jau į merus taikosi. Palak dar mamytės pienelio, subręsk, pasidarbuok Tėvynės labui.

O varge

Gal prieš mesdamas tą iššūkį suderintų MG Kurlianskiu ir pasikeistų pavardę?Gerai aukėljami vaikai suvokia, kad ir kiek tų semestrų užsienio universitetuose prabėgom baigta, geriausias darba- meras, seimo narys ministras... O gal savanoriu dar patarnautų kokius devynis mėnesius?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS