Vyrų pliaže – mažos mergaitės | KaunoDiena.lt

VYRŲ PLIAŽE – MAŽOS MERGAITĖS

Pajūriu ėjusį klaipėdietį šokiravo vyrų pliaže tarp nuogalių laigančios dvi nuogos mažametės mergaitės. Jos esą čia veikiausiai atėjo su tėčiu. Tačiau kilo klausimas, ar šis paplūdimys išties tinkama ir saugi vieta mažųjų poilsiui?

Su tuo dar nesusidūrė

"Vaizdas kaip siaubo filme", – taip savo įspūdžius apibūdino klaipėdietis.

"Tiesiog vaikščiojau pajūriu, kai mano dėmesį patraukė dvi mažytės nuogos mergytės vyrų paplūdimyje. Jos čia turbūt atėjo su tėčiu. Gal pas juos šeimoje įprasta tokia nudizmo praktika, bet kai aplinkui sukinėjosi kiti nuogi vyrai, viskas atrodė kažkaip nejaukiai", – kalbėjo klaipėdietis.

Ar normalu vestis mažas mergaites į vyrų pliažą, negalėjo atsakyti ir Vaiko teisių kontrolieriaus tarnyba, nes su tokia situacija tiesiog nesusidūrė, tačiau esą jie yra gavę skundų dėl tėčių ar senelių lankymosi mergaičių persirengimo kambariuose baseine.

"Seneliai ar tėčiai atvesdavo savo mažas mergaites, kurioms reikėdavo padėti persirengti, tačiau tuo atveju mes rekomendavome užtikrinti kitų mergaičių privatumą. O kalbant apie jūsų minimą situaciją, pliažų lankymo taisyklėse turbūt apie tai nieko neparašyta. Veikiausiai čia šeimos reikalas, kur vestis vaikus", – svarstė Vaiko teisių kontrolieriaus tarnybos patarėja Laura Vitkauskaitė-Sirunavičė.

Gali išsivystyti patologijų

Psichologės Ievos Daniūnaitės teigimu, jei tos nuogos mergaitės vyrų pliaže buvo sutrikusios ir nemaloniai jautėsi, vadinasi, ta vieta joms netinkama.

Šiaip jau vyrų pliažas skirtas vyrams.

"Be to, vaikus reikia mokyti saugumo taisyklių, kad į jų lytinius organus niekas negali žiūrėti, o čia tokios taisyklės jau negaliojo. Šiaip jau vyrų pliažas skirtas vyrams. Pagal nuostatas, ten neturėtų būti kitos lyties asmenų, juolab mažų mergaičių", – akcentavo I.Daniūnaitė.

Dienraščio kalbintas dermatovenerologas ir seksologas Pragiedrulys Velička įsitikinęs, jog vesti mažas mergaites į vyrų ar berniukus į moterų pliažą nėra gerai, nes esą neaišku, kokį poveikį ši jų patirtis turės ateityje.

O būtent dėl neteisingo auklėjimo esą vėliau ir prasideda visos seksualinės patologijos.

Tėvui pritrūko išminties?

Anot vaikų psichiatro Lino Slušnio, jei šeimoje yra tokios tradicijos, ir tos mergaitės yra įpratusios matyti nuogus kūnus, joms buvimas vyrų pliaže nėra jokia drama.

"Tačiau jeigu apsilankymas tokioje vietoje joms yra pirmas, manyčiau, tai gali būti problema. Dėl paties tėvo nuogumo nelabai jaudinčiausi, blogai tai, kad aplinkui yra svetimų nuogų žmonių, o tie svetimi, nežinia, kokių paskatų vedami ir ten ateina, ir žiūri į tas netyčia užklydusias mergaites. Čia yra didžiulė tėvo atsakomybė. Vertinčiau tai kaip neatsakingą jo elgesį ir išminties trūkumą", – pabrėžė L.Slušnys.

Rašyti komentarą
Komentarai (23)

Kaunietė

Na, bet vyrų pliažas kad išsiplėtęs, nemanau,kad jiems tiek daug vietos reikia, guli keli "gražuoliai" ....

Anonimas

Na jus cia patys iškrypeliai kazkokie zinokit. Fantazuojate kas nudistu papludimyje dedasi. Nuogas kunas ir seksas skirtingi dalykai. Jeigu skirtumo ne matot jums pagalbos reikia.

Mūsų šalyje

dar per anksti manyti kad vaikai tokiose vietos - nieko tokio.Net per TV ar spaudoje, esame priversti dengti vaikučių veidus kad iškrypėliams į akis nepapultų.Belieka tik prisiminti(vartelio vatufkės-fas!)Brežnevo laikus,kada tokie dalykai niekam net neateidavo į galvą..Tuo laiku(kad ir kokie jie diskriminaciniai buvo)visur buvo viena griežta nuostata-LAIMINGA VAIKYSTĖ.Visi vaikai turėjo teisę į gerą maistą,medicinines paslaugas mokykloje,vasaros poilsį stovyklose, pajūryje ar geriausiose Lietuvos vietose ir t.t..Gauti nemokamus pietus mokykloje ar naudotis lengvatomis buvo net truputį gėda..skaitėsi kad esi iš silpnos(socialiai)šeimos,kur tėvas girtuoklis ar tinginys..//Dabar nei bomžai, nei nebomžai negali savo vaikams lengvai leisti to, kas jiems būtina.Na o kaip nemokami pietūs mokykloseskirstomi, tai vienas Dievas žino.(kai nesimoko-niekam nerūpi ar vaikas pavalgęs..)//Štai kokis šiandienos vaikystės veidas laisvoje Lietuvoje.Ko gero greit mažylius darbins dirbti verslui...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS