Klaipėdoje žuvo automobilio partrenktas vyras | KaunoDiena.lt

KLAIPĖDOJE ŽUVO AUTOMOBILIO PARTRENKTAS VYRAS

  • 5

Avarija nusinešė dar vieno pėsčiojo gyvybę – Klaipėdoje žuvo mašinos partrenktas jaunas vyras.

Eismo nelaimė įvyko ketvirtadienio vakarą apie 20.12 val. Mogiliovo gatvėje, pranešė policija.

28 metų blaivus vyras, vairuodamas „Skoda Fabia", partrenkė į važiuojamąją kelio dalį, ne pėsčiųjų perėjoje iš už stovinčių kelkraštyje automobilių išėjusį vyrą.

Sužeistas pėsčiasis buvo nugabentas į ligoninę.

Penktadienio rytą 7.40 val. policija gavo pranešimą iš Klaipėdos universitetinės ligoninės, jog avarijoje sužeistas vyras mirė.

Žuvusiojo asmenybė nenustatyta, jam galėjo būti apie 30 metų.

Šiemet per avarijas Lietuvoje žuvo 9 žmonės, beveik visi jie buvo pėstieji.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

lia

toje vietoje kur ji nutrenke jau n metų žmonės kerta gatvę, nors perėjos nėra. Prie gatvės stovi šiukšinės ir nesimato net už jų stoviniuojančių ir ketinančių perbėti gatve. gaila zuvusio, bet juk neveltui yra perėjos.

Adui

Ijunk smegenis. Nesikeiksiu ant taves , bet kiek issukimu palieka liberastai leide uzdaryt dali Jurininku prospekto? Antra , Mogiliovo gatve ne ta trasa , kurioje imanoma skaraidyt, kalniukas prie kalniuko .Didziausia beda tokiais besnieges ziemos vakarais , tai kad pestieji apsirenge tamsiai isivaizduoja , kad yra pastebimi kilometro atstumu. O rujoja , vos ne visu Mogiliovo g. ilgiu. Nesiruosiu kaltint velionio , nes nei vienas nesam sventi, bet jei patys saves nepasaugosim , nei vienas jusu nepasaugos.

Adas

Šitoi gatvėj didžiausiais greičiais yra lekiam susimąstykite vairuotojai čia yra pėsčiųjų takai kertant iš šią gatve nekartą norėjosi išsitraukti telefoną ir nufotografuoti numerius kur jūs lekiat rytais visi stovi kamštije kad tik įsukti į Smilteles gatvę atrodo kad nebūtų kitų isvaziavimu turėtų būti greičio ribojimas toje atkarpoje
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS