Debreceno gatvėje partrenkė moterį | KaunoDiena.lt

DEBRECENO GATVĖJE PARTRENKĖ MOTERĮ

Antradienį ryte uostamiestyje buvo partrenkta šalia pėsčiųjų perėjos ėjusi moteris.

Pirminiais duomenimis, eismo įvykis įvyko apie 10 val.

Anot policijos pareigūnų, senyvo amžiaus moteris gatvę kirto neleistinoje vietoje – vos už poros metrų buvo pėsčiųjų perėja.

Šalia pėsčiųjų perėjos ėjusią pensininkę partrenkė automobilis „Mitsubishi“, kurį vairavo moteris.

Į įvykio vietą atskubėjo policijos pareigūnai bei greitosios medicinos pagalbos medikai.

Kol buvo suteikiama pirmoji medicininė pagalba nukentėjusiajai, Debreceno gatvėje susidarė automobilių spūstys.

Rašyti komentarą
Komentarai (15)

r

Tokiu oru kaip siryt reikia buti atsargiems tiek vairuotojams , tiek pestiesiems. Vaziuodamas per lietu visad sumazinu greiti prie pesciuju pereju ,bet pastebejau , kad pestieji visiskai nesaugo saves. Zmogau , sustok , isitikink , kad automobilis sustojo taves praleisti. Bet ne , mauna i pereja net galvos nepasuke. Kai kurie net perejos nedaieina , kerta kampa ir varo tiesiai po ratais (tokia smagi vieta yra prie Akropolio autobusu stoteles vaziuojant link pietines dalies). Tie pora metru kartais buna kritiniai stabdant per lietu.

ir pėstieji ir vairuotojai turi laikytis esimo taisyklių. Neleistinoje vietoje eiti negalima, kaip ir važiuoti ant žmogaus (pėrėjoje ar ne perėjoje). Labai gaila abiejų pusių, tačiau kaltininkė bus pripažinta pėsčioji.

Tai

Bl*d,pora metru I vieta butu ejusi,tai butu matoma?nenoriu but niekieno pusei,bet nesuprantu kaip zmogu per pereja mato,o be perejos ne......
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS