Vagystės – nesibaigianti pajūrio krašto bėda | KaunoDiena.lt

VAGYSTĖS – NESIBAIGIANTI PAJŪRIO KRAŠTO BĖDA

Vagystės buvo, yra ir, ko gero, bus didžiausia lietuvių problema ir dažniausiai fiksuojama nusikaltimų rūšis. Kartais atrodo, kad vagys mūsų tyko už kiekvieno kampo.

Penktadienį policijai pranešta apie dar vieną vagystę iš statomo namo netoli Klaipėdos. Kretingos rajone, Dupulčių kaime iš nebaigto statyti namo pagrobti statybos įrankiai. Juos savininkas įvertino 160 eurų.

Dar vieną namą ketinta apvogti Klaipėdoje, Šturmanų gatvėje. 49-metų vyras pastebėjo, kad vagys išdaužė jo mamos namo svetainės langą. Per jį, matyt, nusikaltėliai įsibrovė vidun. Dalį daiktų jie jau buvo paruošę išnešti, sukrovė juos prie išdaužto lango, bet vagis kažkas pabaidė. Vienas jų spruko palikęs įvykio vietoje dviratį.

Be to, uostamiesčio policininkai tiria ne pirmą vagystę iš prekybos centruose įrengtų vaikiškų sūpuoklių. Kažkoks vagis įsigudrino išlaužti pinigų dėžutes. Šį kartą jis apšvarino prekybos centro Taikos pr. dvi sūpuokles. Nuostoliai dar skaičiuojami.

Pareigūnai įsitikinę, kad statomus namus dažniausiai siaubia juose dirbę darbininkai, iš parduotuvių paprastai vagia paaugliai arba narkomanai. Į gyvenamus namus braunasi tie, kas pažįsta šeimininkus ir turi informacijos apie jų namuose laikomas vertybes

Gairės: vagys, vagystės, namas
Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Darbininkai???

Blin ar gali taip but??? Recidyvistai darbininkai??

Raimundas

Kažkoks "gudročius" yra sugalvojes panacėją - "SAUGIOS KAIMYNYSTĖS GRUPĖ" Įkūrei - esi ramus. Pamastykim, kodėl tokius kliedesius siūlo mums. Gal esame to verti ?

Cyta

Nebaudzia, todel ir vagia. Rankas kapoti reikia, nebevogtu.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS