Į lėktuvą – su 247 gyvatėmis | KaunoDiena.lt

Į LĖKTUVĄ – SU 247 GYVATĖMIS

"Kokteilis" rašė apie kinę, kuri geležinkelio stotyje, nenorėdama palikti rankinės vienos, užsiropštė ant konvejerio juostos, judančios pro rentgeno aparatą.

Tai galbūt vienintelis nustebti privertęs įvykis geležinkelininkų gyvenime, palyginti su tuo, ką užfiksuoja oro uostų saugumo tarnybos.

Štai Londono Johno Lennono oro uoste dvi moterys bandė į Berlyną nugabenti mirusį žmogų. 91-erių senolį jos įtaisė invalido vežimėlyje ir uždėjo akinius nuo saulės.

Istorinius daiktus dievinantis keleivis grįžo tuščiomis po to, kai apsaugininkai iš jo atėmė XVIII a. artilerijos sviedinį. Pareigūnai pareiškė, kad sprogmuo gali sprogti, nors jis ne vieną amžių ištūnojo nuskendusiame laive.

Kontrolės darbuotojai ne juokais sunerimo, kai jų rentgeno aparatas užfiksavo stiprius judesius keturiuose lagaminuose. Buvo iškviesti sprogmenų neutralizavimo būrio specialistai. Atvėrę lagaminus, jie išvydo įvairaus dydžio žuvelių, kurių buvo 240. Išaiškėjo, kad keleivis jas legaliai pirko, tačiau norėjo nelegaliai parsivežti namo.

Į JAV skrendant su savimi galima turėti įvairių kosmetikos daiktų, tačiau jokiu būdu negalima gabenti bumerangų. Už šį aborigenų įrankį buvo sulaikyta profesionali sportininkė, kuri jų pasiėmė vykdama į bumerangų mėtymo varžybas. Nors daiktai buvo kruopščiai supakuoti, saugumo pareigūnai neleido jų įnešti į lėktuvą. Negana to, areštavo ir pačią sportininkę.

Neskelbiamame oro uoste šnypštė gyvatės. Peršvietus plastikines dėžes pastebėta, kad jose raitosi daug reptilijų. 51-erių keleivis siekė nelegaliai išvežti net 247 šliužus. Pareigūnai nustatė, jog pažeidėjas priklausė nusikaltėlių grupuotei.

Saugomo darbuotojai lagaminuose yra radę šunų, samurajaus kardą, šaudymo įrankių, savižudžio liemenę, net žmonių, tarp jų – ir vaikų.

GALERIJA

  • Į lėktuvą – su 247 gyvatėmis
Gairės: kokteilis
Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Anonimas

Proto neturejimas.Mastymas isjungtas.Ir dar tos gyvates.O kad jas kur perkunas.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS