Per BMW sukeltą avariją nukentėjo penki žmonės | KaunoDiena.lt

PER BMW SUKELTĄ AVARIJĄ NUKENTĖJO PENKI ŽMONĖS

  • 1

Alytaus rajone kaktomuša susidūrus dviem automobiliams, nukentėjo penki nieko dėti žmonės. Nesaugiu greičiu važiavęs ir avarija sukėlęs BMW vairuotojas sužalojimų nepatyrė, į ligoninę buvo išvežti kitu automobiliu, į kurį trenkėsi BMW, važiavę žmonės.

Avarija įvyko sekmadienį apie 14.25 val kelyje Alytus-Simnas-Kalvarija, pranešė policija.

Dėl nepasirinkto saugaus greičio, automobilis „BMW 320“ išvažiavo į priešpriešinę važiuojamosios kelio dalies eismo juostą ir kaktomuša susidūrė su automobiliu „VW Passat“.

Eismo įvykio metu automobilio BMW 320 vairuotojas nenukentėjo.

Buvo sužeisti automobiliu „VW Passat“ važiavę žmonės – 23-ejų metų vairuotoja, bei 49-erių ir 26-erių keleiviai vyrai ir 49-erių metų keleivė moteris.

Nukentėjusiai vairuotojai nustatytas dešinio klubo sumušimas, ji išleista gydytis į namus.

26-erių metų keleiviui nustatytas kaklo sumušimas, 49-erių metų moteriai – dešinio dilbio ir dešinės blauzdos sumušimai, dešinės šlaunies poodinė kraujosruva, ji išleista gydytis į namus. 49-erių metų vyrui nustatyti daugybiniai šonkaulių lūžimai, galvos kirsta žaizda, jis paguldytas į Alytaus ligoninę.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

tai

Vis, kazkur skubama, o daugiausia i savo laidotuves, bet blogiausia, per tokius idijotus, nukencia nieko nekalti zmones. . viena BMV bus maziau durniu rankose vaziuos i šiukšlyną.....

SUSIJUSIOS NAUJIENOS