Du garbaus amžiaus vairuotojai perėjose partrenkė pėsčiuosius | KaunoDiena.lt

DU GARBAUS AMŽIAUS VAIRUOTOJAI PERĖJOSE PARTRENKĖ PĖSČIUOSIUS

  • 1

Alytuje ir Marijampolėje garbaus amžiaus vairuotojai perėjose sužalojo dvi paaugles.

Ketvirtadienį 10.55 val. Alytaus mieste, Kauno ir Užuolankos gatvių sankryžoje, automobilį „Rover 200“ vairavęs 81 metų senjoras nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje partrenkė 16-metę merginą. Nepilnametė pėsčioji dėl sužalojimų buvo pristatyta į ligoninę.

19.19 val. Marijampolėje, R.Juknevičiaus gatvėje, 79 metų senjoras, vairuodamas automobilį „Toyota Verso“, pėsčiųjų perėjoje partrenkė 15-metę paauglę. Ji dėl patirtų sužalojimų buvo pristatyta į ligoninę.

Kaip pranešė policija, po medikų apžiūros paauglei nustatytas kairio klubo sumušimas, dešinės plaštakos nubrozdinimas. Ji išleista į namus.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Pilietis

Pėsčiuosius reikia gerbti ,tačiau ir pėstieji privalo nešokti į gatvės važiuojamąją dalį o palaukti ,kol mašina sustos ir juos praleis.Kas čia pasidarė,kad pėstieji šoką į gatvę,matydami atvažiuojančią mašiną.Atrodo kad jie nemato kas dedasi aplinkui,kas yra su žmonėmis?????Juk vairuotojas gali ir nespėti sustabdyti mašinos,kas turi saugoti juos ,ogi kiekvienas pats privalo saugoti savo gyvybę.Pėstieji elgesi taip, kaip katės ir šunys Černobilyje, po atominės elektrinės sprogimo.Gal Kauno mieste yra radiacijos lygis atmosferoje padidėjęs.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS