Girtas tėvas mažametę bandė įmesti į nuotekų šulinį | KaunoDiena.lt

GIRTAS TĖVAS MAŽAMETĘ BANDĖ ĮMESTI Į NUOTEKŲ ŠULINĮ

  • 5

Dėl smurto prieš vaikus į areštines artimieji uždaryti Klaipėdos, Radviliškio ir Panevėžio rajonuose, į areštinę uždarytas ir Radviliškio rajone prieš motiną smurtavęs neblaivus vaikas, pranešė Policijos departamentas.

Penktadienį apie 9 val. Radviliškio rajone, Baisogalos miestelyje, 17-metis smurtavo prieš 39-erių metų motiną, kuri dėl fizinio skausmo sukėlimo į medikus nesikreipė. Įtariamasis uždarytas į areštinę, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Apie 12.35 val. Klaipėdos rajone, Gargžduose, neblaivus (0,99 prom.) 37-erių metų vyras namuose smurtavo prieš 16-likos ir 8-erių metų sūnus. Nukentėjusieji dėl fizinio skausmo sukėlimo į medikus nesikreipė, įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Apie 16 val. Radviliškio rajone, Jonaitiškių kaime, namo kieme neblaivus (0,55 prom.) 39-erių metų vyras pakėlė į viršų ir numetė ant žemės 9-erių metų sugyventinės sūnų bei, paėmęs už rankos, bandė į nuotėkų šulinį įmesti sugyventinės 12-likos metų dukrą, kuri išsilaisvino ir pabėgo.

33-ejų metų motina incidento metu nuo smurtautojo saugojo kitus du mažamečius vaikus. Įtariamasis uždarytas į areštinę, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Rugpjūčio 12 dieną apie 1 val. Panevėžio rajone, Giniūnų kaime, namuose, neblaivus (1,61 prom.) 51-erių metų vyras metė butelį limonado į 44-erių metų sutuoktinę ir 13-likos metų dukrą, tuo sukeldamas nukentėjusioms fizinį skausmą rankose. Įtariamasis uždarytas į areštinę, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

AS

Toki parazyta pakart arba i grusti i ta pati sulini ir tegu dvesia ,nu kas musu lietuvelej ,uzas

...

"33-ejų metų motina incidento metu nuo smurtautojo saugojo kitus du mažamečius vaikus" - gal metė, o gal ir ne, tiesiog 'Moterys meluoja geriau'.

Ten joks ne tėvas

Ten tas vyras sugriebes už rankos 12 metų sugyventinės dukrą norėjo įmest į nuotekų šulinį. O jau prirašė straipsnio pavadinime kad tipo tėvas, joks jis ne tėvas, ir jinai jam ne dukra, bet visai svetima, kažkokio sugyventinės sugerovo duktė, bet tik ne jo.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS