Uostamiesčio motociklininkai džiaugiasi – sulaikė girtą vairuotoją | KaunoDiena.lt

UOSTAMIESČIO MOTOCIKLININKAI DŽIAUGIASI – SULAIKĖ GIRTĄ VAIRUOTOJĄ

  • 5

Portalo redakciją pasiekė skaitytojo laiškas, kuriame jis pasakoja, kaip vakar Klaipėdos motociklininkams pavyko užkirsti kelią galimai nelaimei kelyje.

Pasak skaitytojo, veiksmas vyko Jurbarke apie 16 val. Čia laiką ant plieninių žirgų leidę uostamiesčio motociklininkai, kelyje pastebėjo įtartinai manevruojantį automobilį.

"Turėjome nuojautą, kad vairuotojas neblaivus, todėl jį susistabdėme. Išlipęs iš automobilio jis dar bandė bėgti, bet nesėkmingai. Sugavome ir kvietėme policijos pareigūnus", – įvykių seką dėstė pilietiškas vyras.

Į įvykio vietą atvykus pareigūnams, tuoj pat buvo patikrintas mašinos vairuotojo blaivumas. Jam nustatytas sunkus 2,75 promilės girtumo laipsnis. Už tai vairuotojui gresia baudžiamoji atsakomybė.

Uostamiesčio motociklininkai džiaugiasi, kad pavyko užkirsti kelią galimai nelaimei kelyje. Jie ragina visus, matančius grėsmę keliančius asmenis, nelikti abejingais.

GALERIJA

  • Uostamiesčio motociklininkai džiaugiasi – sulaikė girtą vairuotoją
  • Uostamiesčio motociklininkai džiaugiasi – sulaikė girtą vairuotoją
  • Uostamiesčio motociklininkai džiaugiasi – sulaikė girtą vairuotoją
Gairės: uostamiesčio motociklininkai, Jurbarkas, girtas vairuotojas, skaitytojo naujiena
Rašyti komentarą
Komentarai (5)

Istorija

Iseinu as i lauka,zadejau vaziuot i parduotuve.Ziuriu mergina girta seda i savo masina uz vairo ir zada vaziuot.As pribegau ir atemiau raktelius nuo masinos,tai jinai su manim pradejo tartis kad atiduociau raktelius.Trumpiau sakant padare jinai man mineta savo masinoj,na tai as ir atidaviau raktelius.Ka tik nepadarysi del merginu... :-)

Anonimas

a tū žynay kąs aššš esu? debilas aš blet....lavonas už vairo, į nosį tokiam ir teises ant visai atimt nafik, jei gėrimas trukdo vairavimui, tai padėk teises, grynas avinas...

Jolanta

Ir ne tik tokie kaimiečiai o kaip policija daro reidus tai labai daug būna nepatenkintų.. Reikia daugiau policijos keliuose bus saugiau.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS