B. Nicholson: per 100 metų likome ištikimi lietuviškam skoniui | KaunoDiena.lt

B. NICHOLSON: PER 100 METŲ LIKOME IŠTIKIMI LIETUVIŠKAM SKONIUI

Vasario 16-oji svarbi kiekvienam, nes be jos nebūtų ir Kovo 11-osios, ir visų kitų mums svarbių datų, įsitikinusi LRT TELEVIZIJOS laidos „Beatos virtuvė“ vedėja Beata Nicholson.

„Tai yra pamatas, esmė, pradžia“, – sako žurnalistė, kuri savo laidose supažindina ir su šimtmečio senumo lietuviškais receptais.

„Aš specialiai skaičiau, ieškojau informacijos būtent tarpukaryje. Ieškojau receptų ir įkvėpimo būtent ten. Ir tikrai radau jo labai daug. Man tai buvo puikus įrodymas, kad per tiek metų likome ištikimi lietuviškam skoniui – grybai, bulvės, rugiai, varškė.

Įdomu, kad dėl varškėtukų recepto, kuris rastas trisdešimt kažkelintų metų spaudoje, dabar pagaminusi laidoje sulaukiau tiek daug komplimentų, kad tai pats geriausias varškėtukų receptas. Taigi tobula yra tai, kas paprasta“, – sako B. Nicholson.

Visas pokalbis su B. Nicholson – laidos „Labas rytas, Lietuva“ ištraukoje.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

Zenonas Priekuliškis

Demonstruoji Beata ištikimą skonį Lietuvai, savo ištikimybę reikėjo rodyti ir galvoti prieš tampant NICHOLSON e. Savo grožį demonstruokit kitur, o apie ištikimybę Lietuvai, aš tamstos vietoje patylėčiau.

Zenonas Priekuliškis

Receptų pilnas internetas, knygų perteklius, dar TV laidos. Parodykit kaip naktį "susėmėt" badautojus prie prezidentūros. Rodykit apie teisinį nihilizmą. Nuo virtuvės prie politikos. Nenusimanai Beata apie politiką ir sėdėk savo virtuvėje. Pirma išsiaiškink kam ir kas sugalvojo Kovo 11-ąją ir t.t. Kodėl neatstatė Vasario 16 d.? Nežinote? Ogi todėl, kad norėjo įsiamžinti kaip nepriklausomybės kūrėjai, gauti sklypus ir t.t. Sėdėk Beata virtuvėje ir skanaus, neužimk savo paistalais eterio.

Lietuviai vėl grįžo prie vergystės. Tad yra KĄ ŠVĘST

Jo mano baba sakė- nenorėkit Smetonos laikų. Jie buvo labai blogi. Na ir ką grįžom prie tų smetoniškų laikų. Kas gali jau pabėgo, nes kapitalizmas ir toks laukinis kaip yra Lietuvoje paprastus žmones arba išvaro arba paverčia vergais.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS