A. Bandžius sunkiai išgyvena skyrybas – jam sušlubavo sveikata | KaunoDiena.lt

A. BANDŽIUS SUNKIAI IŠGYVENA SKYRYBAS – JAM SUŠLUBAVO SVEIKATA

  • 5

Advokatas Albertas Bandžius sunkiai išgyvena skyrybas su mylimąja Sigute. Vyrui dėl nuolatinio streso ir nervų taip susuko stuburą, kad šis vos gali pajudėti.

„Visas viešumas žmogų paliečia, o mano jautriausia vieta – stuburas. Pajutau, kad pradėjo skaudėti“, – KK2 laidoje šį antradienio vakarą, 19. 30 val., pasakos A. Bandžius.

„Gydytoja sakė, kad skausmai yra nuo stuburo nervų – prieš metus darė operaciją... O toks santykių aiškinimasis nėra malonus dalykas. Esu vidumi stiprus, bet, matyt, organizmas nėra pavaldus ir reaguoja į nervus“,  – kalbės A. Bandžius.

Grįžęs iš ligoninės Albertas patyrė dar vieną smūgį – socialiniame tinkle „Facebook“ Sigutė paskelbė, kad vyras jai negrąžina pėdkelnių.

„Man ji parašė, kad organizuoja akciją, kad daug žmonių pasirašė. Bet juk visi matė, kad tie daiktai palikti pas mane dėl kitų priežasčių“, – sakys A. Bandžius.

Praėjusią savaitę laidoje KK2 rodyto reportažo metu Albertas sutiko atiduoti visus Sigutės daiktus, tačiau ši jų neatsiėmė ir išvyko į ligoninę daryti operacijos. Albertas televizijos žiūrovams rodys, kad Sigutės daiktai gražiai sudėti ir laukia, kol ji pati juos atsiims.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

na

normalus vyras, vat ji tai prie meno...o prie meno žmonės ...rodė šiandien su ja laida kalbėjo jis ir ji ...menas yra menas. Geriau jei piešti raides, kaip ir šiandien laidoje piešė piešė. Išeina pati ir negrįžta...po kelių dienų pareina. Dar viena cirkinikė ant Lietuvos.

Nuomone

Manau, kad jam reiketu isitaisyti didele lele, ir kainuos maziau, ir nervu negadins, nes dabar surasti sau tinkancia antraja puse yra misija neimanoma.

Sigute

Vis dar laukiu pedkelniu, Albertai....
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS