„Da Vinčio kodo“ autorius D. Brownas pristatė mįslių kupiną žaidimą | KaunoDiena.lt

„DA VINČIO KODO“ AUTORIUS D. BROWNAS PRISTATĖ MĮSLIŲ KUPINĄ ŽAIDIMĄ

  • 1

Daną Browną visas pasaulis žino kaip rašytoją, pasauliui padovanojusį tokius bestselerius, kaip „Da Vinčio kodas“ bei „Angelai ir demonai“. Jau šį savaitgalį, spalio 14 dieną į kino teatrus atkeliauja ir naujausios jo knygos ekranizacija – trileris „Inferno“.

Premjeros proga filmo kūrėjai drauge su D. Brownu pristato ir dar vieną atrakciją – paslapčių bei mįslių kupiną internetinį žaidimą, kurio žaidėjai savyje galės atrasti žymųjį filmų profesorių Robertą Lengdoną.

Profesorių R. Lengdoną visose trijose juostose įkūnijo Holivudo žvaigždė Tomas Hanksas. Šįkart žymusis Harvardo profesorius prabunda Florencijos ligoninėje, negalėdamas prisiminti kelių pastarųjų savo gyvenimo dienų. Negana to, į jį pagalbos kreipiasi policija, tikėdamasi, kad profesorius padės išaiškinti keistą šifrą, susijusį su žymiąją Dantės „Dieviškąja komedija“.

Žaidimą „Inferno kelionė per pragarą“, kuris iššūkių mėgėjams kainuos tris jų gyvenimo mėnesius, drauge su D. Brownu kūrė „Sony Pictures“ bei „Google“. Žaidimo nuoroda.

„Tuos, kuriuos sudomino mano kurtos istorijos, kviečiame pasinerti į pragaro gelmes, pasinaudojant septynių mirtinų nuodėmių simboliką. Žaidėjai turės išspręsti po tris galvosūkius kiekvieną savaitę, kurie vis sunkės. Mįslės bus susijusios su Dantės kūriniais bei „Inferno“, tačiau užuominos bus paslėptos ir „Google“ produktuose: „Google Maps“, „Gmail“, „Google“ paieškose ir „Google Play“, taip pat socialinių tinklų platformose“, – intriguoja D. Brownas.

Rašytojas jau seniai svajojo sukurti žaidimą, kur keliauti po pasaulį galimybių neturintys žmonės galėtų virtualiai keliauti po įvairiausias galerijas, bibliotekas, ieškodami atsakymų į mūsų sukurtus galvosūkius. „Patikėkite, tai bus neeilinė patirtis, kurią galėsite patirti nekeldami kojos iš namų ar savo biuro“, – sako D. Brownas. Žaidėjams bus sudaryta galimybė kiekvieną savaitę laimėti įspūdingus prizus. Pavyzdžiui, kelionę į Italiją, aplankant Florenciją, Veneciją, Romą bei Milaną.

Na, o trileryje „Inferno“ T. Hanksui kompaniją palaikys ir kiti žinomi aktoriai: Felicity Jones, vaidinusi „Visko teorijoje“ bei antrojoje Žmogaus-voro dalyje, taip pat – Omaras Sy, kurio vaidmuo prancūzų juostoje „Neliečiamieji“ nepaliko abejingų visame pasaulyje.

„Inferno“ pasakos istoriją apie profesorių, kuris, pakilęs iš ligos patalo, drauge su savo gydytoja Siena Bruks (akt. F. Jones) leidžiasi į užuominų paieškas. Jų kelionė nusidriekia po visą Europą ir kiekvienas naujas dėlionės gabalėlis vis labiau artina kraupią tiesą: policijos rastas šifras yra ne „Dieviškosios komedijos“ iliustracija, o pranašystė. Pranašystė apie tai, kad naujas itin galingas virusas netrukus sunaikins mažiausiai pusę žmonijos. Lyg to būtų maža, profesorius Lengdonas pats netrukus tampa įtariamuoju, pavogusiu istorinę Dantės kaukę

Dar labiau supainiotas, įtampos ir jaudulio kupinas trečiasis filmas iš D. Browno romanų serijos – „Inferno“ – į Lietuvos kino teatrus atkeliauja spalio 14 dieną.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Xxx

Filmas nuvylė!!!

SUSIJUSIOS NAUJIENOS