G. Songailės vyras pavydo scenų nekelia: jis manimi labai pasitiki | KaunoDiena.lt

G. SONGAILĖS VYRAS PAVYDO SCENŲ NEKELIA: JIS MANIMI LABAI PASITIKI

  • 0

„Darius yra pasakęs – jeigu nors kartą man duosi priežastį pavydėt, aš ir pavydėsiu. Kadangi aš tikriausiai nedaviau niekad, jis ir nepavydi. Jis labai pasitiki manimi“, – sako Dariaus Songailos žmona Gintarė Songailė.

Šį šeštadienį kulinarinių pokalbių laidoje „Virtuvės istorijos“ laukia neeilinis vaizdelis – prie virtuvės įrankių ir maisto gamybos stalo stos vaikai. Azartiškoje dvikovoje susirungs krepšininko D. Songailos žmona, rinkodaros specialistė Gintarė ir jų sūnus Joris. O sunkioji užduotis įvertinti, kuris iš jų dviejų gamina geriau, atiteks Jorio broliui dvyniui Herkui.

Kulinarinė kova laukia išties nuotaikinga ir įdomi. Joris, padedamas kepsninių virtuozo Tomo Petrylos, gamins indišką Tandoori vištieną su kuskuso kruopomis, o Gintarė kartu su laidos vedėja Ilona Juciūte-Čibirkiene gamins traškų viščiuką su bulvių gratinu.

Gintarė kartu su krepšinio treneriu D. Songaila augina tris sūnus, tad gyvenimas, kupinas keturių vyrų meilės, yra tikrai malonus. Tačiau Gintarė – ne tik mylinti ir mylima mama bei žmona, veikli rinkodaros specialistė, bet ir itin išvaizdi moteris. Ar vyras nepavyduliauja mylimos žmonos?

„Darius yra pasakęs – jeigu nors kartą man duosi priežastį pavydėt, aš ir pavydėsiu. Kadangi aš tikriausiai nedaviau niekad, jis ir nepavydi. Jis labai pasitiki manimi“, – laidoje atviraus Gintarė.

Herkus yra individualistas, labai užsidaręs, mažai ką įsileidžia į vidų, vaikų darželyje dažniau būna vienas, o Joris – tikra priešingybė, jis – komandinis žaidėjas.

G. Songailė taip pat papasakos apie kulinarinius ritualus jų šeimoje.

„Pas mus tėtis labai mėgsta gaminti. Jis dažniausiai atsakingas už pusryčius, taip pat puikiai ruošia jūros gėrybes. Kadangi berniukai dažnai mato tėtį gaminantį, tai ir jiems natūraliai kyla smalsumas išbandyti save virtuvėje“, – laidoje pasakos žinoma moteris.

Vaikiškas smalsumas išbandyti save virtuvėje bus akivaizdus ir laidoje – nors Joriui tik 3,5 metų, tačiau prie kepsninės jis jausis kaip tikras virtuvės šefas.

„Mano vyras yra medžiotojas, todėl su kiekvienu laimikiu dažnai pas mus ant stalo nugula įvairūs kepsniai. Vyras mėgsta stoti prie kepsninės, o jam kompaniją dažnai palaiko ir berniukai“, – pasakos Gintarė, pridurdama, jog namuose kepsnių sezonas tęsiasi nuo ankstyvo pavasario iki pat vėlyvo rudens.

Nors Songailų dvynukai vizualiai labai panašūs, visgi Gintarė atskleis, kad jų charakteriai – labai skirtingi.

„Herkus yra individualistas, labai užsidaręs, mažai ką įsileidžia į vidų, vaikų darželyje dažniau būna vienas, o Joris – tikra priešingybė, jis – komandinis žaidėjas“, – apie dvynių skirtumus pasakos jų mama.

Kurį patiekalą, gamintą mamos ar brolio Jorio, pasirinks Herkus ir kas taps šio ryto varžybų nugalėtoju – paaiškės jau šį šeštadienį 9 val. per TV3.

GALERIJA

  • Kairėje - G. Songailė su savo sūnumi Joriu ir T. Petryla
  • G. Songailės vyras pavydo scenų nekelia: jis manimi labai pasitiki
  • G. Songailės vyras pavydo scenų nekelia: jis manimi labai pasitiki
  • G. Songailės vyras pavydo scenų nekelia: jis manimi labai pasitiki
  • G. Songailės vyras pavydo scenų nekelia: jis manimi labai pasitiki
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS