Monika Marija: mama nuolat primena, kad turiu elgtis kaip geras žmogus | KaunoDiena.lt

MONIKA MARIJA: MAMA NUOLAT PRIMENA, KAD TURIU ELGTIS KAIP GERAS ŽMOGUS

Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankų finalininkė Monika Marija Paulauskaitė pasakoja, kad muzika jos šeimoje – kur kas daugiau nei hobis.

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Editos šou“ mergina atskleidžia, su kuo nori sieti savo gyvenimą ir kaip šlovę priima atlikėjos namiškiai.

Laidos  vedėjos Editos Mildažytės paklausta, kada M. M. Paulauskaitė suprato, kad turi balsą, atlikėja pripažino, jog su muzika susipažino dar vaikystėje.

„Muzika mano šeimoje niekada nebuvo hobis ar darbas. Tėtis bei seneliai grojo keliais instrumentais, močiutė dainavo, tad muzika mūsų šeimoje – natūralus ir savaime suprantamas dalykas. Aš manau, kad dainuoti pradėjau dar būdama maža“, – kalba pašnekovė.

Pasak M. M. Paulauskaitės, vos tik pradėjusi dainuoti didžiosiose scenose ji suprato, koks malonus jausmas matyti palaikančius žiūrovus: „Dabar aš neabejoju, kad būtent su tuo noriu sieti gyvenimą, esu labai patenkinta ir jaučiuosi savo vietoje.“

E. Mildažytė taip pat pasiteiravo, kaip atlikėja bei jos šeima susitaikė su netikėtai užgriuvusia šlove. M. M. Paulauskaitė papasakojo, kad namiškiai džiaugiasi jos pasiekimais, tačiau negaili patarimų.

„Mama visą laiką primena, kad esu iš Kelmės ir turiu elgtis kaip paprastas bei geras žmogus. Tai, jog esu iš mažesnio miestelio, mane išmokėti gražiai bendrauti, gerbti kitus, nes dideliame mieste dažnai to pasigendu“, – aiškina dainininkė.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Vanda

Ir as Tau Monika Marija linkiu tik sekmes ir klausytis mamos patarimu ,jie is ties labai geri .Jei ju klausysi ,tai visada busi gerbiama ir mylima ziurovu .Labai myliu Tave ir negaliu atsiklausyti :)))) Buk sveika ir laiminga ! ACIU TAU UZ DAINAS !

SUSIJUSIOS NAUJIENOS