Paskelbti penktojo „Vikingų“ sezono pristatomieji anonsai | KaunoDiena.lt

PASKELBTI PENKTOJO „VIKINGŲ“ SEZONO PRISTATOMIEJI ANONSAI

  • 0

Lapkričio 29-ą pasirodys penktasis „Vikingų” (angl. „Vikings“) sezonas, o pirmosios serijos trukmė sieks net dvi valandas, o sezonas bus padalintas į dvi dalis. Kol laukiame naujojo sezono, kūrėjai išplatino 4 trumpus, vos 10-40 sekundžių trunkančius naujojo sezono anonsus.

Juose galime išvysti tris pagrindinius serialo veikėjus, kurie, kaip jau įprasta, kovos dėl valdžios ir vietos po saule negailestingame šiauriečių pasaulyje. Taip pat gerbėjams pateiktas ir vienas iš serialo pristatomųjų plakatų, kuriame be jau minėtų trijų herojų – Bjorno, Lagertos ir Ivaro, galime išvysti Karalių Heraldą Gražiaplaukį ir Ubbę. Matomas vaizdas žada bekompromisę kovą, kurioje netrūks nieko – nei išdavysčių, nei netikėtų sąjungų.

„Vikingai“ – įvertinimo visame pasaulyje sulaukęs serialas, kurio kūrėjas Michael’as Kirst’as (kūręs serialą „Tiudorai“ ir filmą „Elžbieta“) mažinti apsukų nė neketina ir toliau dirbs su gerai pažįstama komanda – M. O’Sullivan’u („Tiudorai“), Sheila Hockin („Tiudorai“ ir “Borgijos“), John’u Weber’iu („Tiudorai“ ir „Borgijos“) ir kitais.

Atsakymą į klausimą „Who will rise?“  išvysime jau greit, tad ruoškite ginklus!

www.buvaukine.lt

GALERIJA

  • Paskelbti penktojo „Vikingų“ sezono pristatomieji anonsai
  • Paskelbti penktojo „Vikingų“ sezono pristatomieji anonsai
Gairės: vikingai, serialas
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS