Paskutinė I. Zasimauskaitės stotelė prieš konkursą – Amsterdame | KaunoDiena.lt

PASKUTINĖ I. ZASIMAUSKAITĖS STOTELĖ PRIEŠ KONKURSĄ – AMSTERDAME

Ryga, Londonas, Tel Avivas ir Amsterdamas – šiuose miestuose pastarąjį mėnesį savo eurovizinę dainą „When We’re Old“ pristatė Lietuvos atstovė „Eurovizijoje“.

Koncertas Nyderlanduose, kur šeštadienio vakarą pasirodys net 32 šalių atstovai, Ievai Zasimauskaitei taps paskutine stotele prieš didžiausią Europos dainų konkursą, gegužės pradžioje įvyksiantį Lisabonoje. 

Šeštadienio rytą į Nyderlandų sostinę atvykusi atlikėja dar oro uoste susitiko su Ukrainos atstovu Melovin ir mielai pozavo bendrai nuotraukai. Netrukus visi atlikėjai buvo nuvežti į „Afas Live“ areną, kur šeštadienio vakarą vyks didžiausias pristatomasis eurovizinis renginys.

Vos atvykę į areną, atlikėjai buvo pristatyti ir pakviesti ant scenos, į kurią visiems sunkiai sekėsi sutilpti – koncerte šįvakar pasirodo 32 šalių atstovai.

Netrukus atlikėjai buvo palydėti prie specialiai kiekvienai šaliai įrengtų salelių, kur jų laukė didžiulis žiniasklaidos atstovų būrys iš visos Europos. I. Zasimauskaitei teko atsakinėti į klausimus apie savo favoritus konkurse bei pafantazuoti, ką pirmiausia ji padarytų sužinojusi, jog laimėjo „Eurovizijos“ konkursą.

Pabendravusi su žiniasklaida, atlikėja pozavo nuotraukoms su gerbėjais bei nuskubėjo į sceną garso patikros repeticijai.

Eurovizinės delegacijos vadovas Audrius Giržadas LRT.lt portalui yra minėjęs, jog pagrindinis tokių kelionių tikslas atlikėjams – atkreipti į save žiniasklaidos ir gerbėjų dėmesį.

Amsterdamo arenoje I. Zasimauskaitė koncertuos kartu su Albanijos, Nyderlandų, Airijos, Jungtinės Karalystės, Čekijos, Lenkijos, Danijos, Maltos, Izraelio, Serbijos, Bulgarijos, Moldovos, San Marino, Suomijos, Švedijos, Makedonijos, Juodkalnijos, Vengrijos, Islandijos, Slovėnijos, Australijos, Baltarusijos, Šveicarijos, Latvijos, Armėnijos, Vokietijos, Ispanijos, Austrijos, Prancūzijos, Ukrainos ir Belgijos atstovais.

Visai Europai dainą „When We’re Old“ I. Zasimauskaitė pristatys gegužės 8 d., pirmajame konkurso pusfinalyje.

GALERIJA

  • Paskutinė I. Zasimauskaitės stotelė prieš konkursą – Amsterdame
  • Paskutinė I. Zasimauskaitės stotelė prieš konkursą – Amsterdame
  • Paskutinė I. Zasimauskaitės stotelė prieš konkursą – Amsterdame
  • Paskutinė I. Zasimauskaitės stotelė prieš konkursą – Amsterdame
  • Paskutinė I. Zasimauskaitės stotelė prieš konkursą – Amsterdame
Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Wwwww

Palyginus kaip pasiruošė eurovizijai Estija tai tikrai yra ir akims paganyti ir paklausyti,nuostabus pasirodymas,o Jevutė prieš šią daininkę labai skurdžiai atrodo,bet pamatysim kaip čia bus ,linkiu ,kad viskas būtų gerai ,Sėkmės!!!

Anonimas

Gal paskutinė stotelė ziegzdriai

Apgailestaujam

Gaila, kad ne Yes, I do.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS