Pirmą vaidmenį po tragedijos sukūręs R. Boravskis: tai buvo fantastika | KaunoDiena.lt

PIRMĄ VAIDMENĮ PO TRAGEDIJOS SUKŪRĘS R. BORAVSKIS: TAI BUVO FANTASTIKA

  • 0

Kartu su pavasariu į televizijos ekranus atkeliauja ir naujas komiškas TV3 serialas „Šviesoforas“, kuris atskleis visą tiesą apie vyrus ir jų santykius su moterimis. Šįvakar televizijos žiūrovų laukia itin nuotaikinga pirmoji serija.

Joje jie išvys ne tik pagrindinius serialo aktorius, bet ir kviestines žvaigždes – aktorių Džiugą Siaurusaitį, kovotoją Sergejų Maslobojevą bei po nelaimės sveikstantį aktorių ir režisierių Rolandą Boravskį.

Nuotaikingo serialo „Šviesoforas“ akiratyje – trys draugai ir jų gyvenimo peripetijos. Pagrindinius serialo herojus įkūnys gerai visiems pažįstami aktoriai – Nerijus Gadliauskas, Povilas Laurinkus ir Rokas Petrauskas, kuriems kompaniją palaikys žavios aktorės – Aušra Štukytė ir Dalia Morozovaitė.

Po skaudžios traumos, kai iškrito iš penkto aukšto ir paniro į komą, sveikstantis R. Boravskis pirmoje naujo komiško serialo „Šviesoforas“ serijoje suvaidino nedidelį vaidmenį. Aktorius džiaugiasi galėjęs grįžti į filmavimo aikštelę ir imtis to, kas džiugina jo širdį – vaidybos.

„Kada jau mane pakvietė filmuotis į „Šviesoforą“, tai buvo šventė, fantastika. Tas pasiūlymas grįžti į darbą, konkretus bendravimas su žmonėmis... Jis toks realus. Ne tai, kad bendrauji su žmonėmis šnekėdamasis, bet kada atlieki realius veiksmus, tada supranti, kad tu esi tikrame pasaulyje“, – apie patirtis sugrįžus į serialo filmavimo aikštelėje pasakojo R. Boravskis.

Televizijoje Lorenso vaidmeniu, kurį kūrė TV3 serialuose „Nemylimi“, „Pasmerkti“, „Svetimi“, išpopuliarėjęs aktorius tikina, kad grįžti į filmavimo aikštelę jam buvo tikras įvykis: „Aš galėjau ir nesifilmuoti, o tiesiog sėdėti ir žiūrėti į tai. Man tai buvo didžiausias vaistas.“

Pirmoje serialo serijoje žiūrovų laukia netikėti siužeto vingiai, komiškos situacijos, intrigos, nuotykiai ir svarbiausia – meilė. „Šviesoforo“ kūrėjai teigia, kad iki šiol lietuviškoje televizijoje tokio scenarijaus dar nebuvo – tai tarsi vyriškoji „Moterys meluoja geriau“ versija – atskleisianti visą tiesą apie vyrus ir jų santykius su moterimis.

„Šitas serialas yra apie vyrus, apie jų gyvenimą, problemas. Viskas iš vyrų perspektyvos. Ir manau, kad ne tik vyrams bus įdomu žiūrėti, bet ir moterims pamatyti, kokios tos problemos, ką mes šnekam, ką mes galvojam, kas mums svarbu, kas nesvarbu“, – naujo serialo sėkme neabejoja, nepataisomo mergišiaus vaidmenį kuriantis aktorius R. Petrauskas.

„Šviesoforas“ – tai trijų neišskiriamų draugų istorija, o jų asmeniniai gyvenimai tarsi šviečiantys šviesoforo signalai. Vienas iš jų jau yra vedęs, kitas turi merginą, o trečiasis – laisvas ir nepriklausomas, kitaip sakant – mergišius. Serialo herojai – labai skirtingų charakterių, tačiau juos sieja draugystė ir nuoširdi meilė moterims. Trys draugai susidurs su kasdieniškomis bėdomis ir problemomis, vienas kitą gelbės, pyksis ir taikysis, juoksis ir verks.

„Šviesoforas“ – nuo kovo 13 d. pirmadieniais–ketvirtadieniais 21 val. per TV3.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS