Superžvaigždė T. Swift parėmė seksualinio smurto aukų fondą | KaunoDiena.lt

SUPERŽVAIGŽDĖ T. SWIFT PARĖMĖ SEKSUALINIO SMURTO AUKŲ FONDĄ

  • 0

Popmuzikos superžvaigždė Taylor Swift (Teilor Svift), laimėjusi bylą prieš buvusį radijo didžėjų dėl seksualinio priekabiavimo, paaukojo JAV labdaros fondui, padedančiam seksualinio smurto aukoms, ketvirtadienį patvirtino organizacija.

Nacionalinė organizacija „Joyful Heart Foundation“, siekianti pakeisti tai, kaip visuomenė reaguoja į seksualinį smurtą, smurtą artimoje aplinkoje ir vaikų išnaudojimą, atsisakė nurodyti aukos dydį.

„Tikiuosi, kad labai vieša Taylor patirtis ir jos sprendimas netylėti ne tik padeda įgalinti kitas aukas prabilti ir imtis veiksmų, bet ir reiškia solidarumą su jomis“, – sakė fondo įkūrėja, aktorė Mariska Hargitay (Mariska Hargitei).

„Esu pagerbta jos atsidavimo ir įsipareigojimo šiems klausimams, ir esu labai dėkinga už jos paramą „Joyful Heart Foundation“, – pridūrė ji.

27-erių metų „Bad Blood“ atlikėja savo bylą laimėjo pirmadienį. Federalinio teismo Denveryje prisiekusieji po keturių valandų svarstymo teisingu pripažino jos skundą, kad Davidas Muelleris (Deividas Miuleris) 2013 metais, jiems kartu fotografuojantis, grabinėjo jos sėdynę.

Tikiuosi padėti tiems, kurių balsas taip pat turėtų būti išgirstas.

T. Swift, kuriai buvo priteista simbolinė 1 dolerio kompensacija, pažadėjo paaukoti labdarai. Žurnalo „Forbes“ duomenimis, atlikėjos turtas yra vertas 44 mln. dolerių (37,6 mln. eurų).

„Pripažįstu privilegiją, kurią gaunu gyvenime, visuomenėje ir dėl galėjimo pakelti didžiulę gynimosi tokiame teisme kainą“, – sakoma dainininkės pareiškime, kuriame dėkojama teismui.

„Tikiuosi padėti tiems, kurių balsas taip pat turėtų būti išgirstas. Todėl netrukus paaukosiu organizacijoms, kurios padeda seksualinio smurto aukoms apsiginti“, – nurodė dainininkė.

M. Hargitay vaidino policijos detektyvę seriale „Įstatymas ir tvarka: specialusis skyrius“ (Law and Order: Special Victims Unit), pasakojančiame apie seksualinius nusikaltimus tiriančius Niujorko policininkus.

Aktorė sako, kad trečdalis moterų praneša apie fizinį ar seksualinį išnaudojimą, kurį kuriuo nors savo gyvenimo periodu patyrė iš vyro ar vaikino. Pasak M. Hargitay, Jungtinėse Valstijose seksualinė prievarta kieno nors yra patiriama kas dvi minutės.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS