Sužinojusi apie sekso scenas filme „Koletė“, K. Knightley turėjo savų kaprizų | KaunoDiena.lt

SUŽINOJUSI APIE SEKSO SCENAS FILME „KOLETĖ“, K. KNIGHTLEY TURĖJO SAVŲ KAPRIZŲ

  • 0

Jau šį savaitgalį kino teatrus pasieks ypatinga juosta, jau minima ir tarp pretendenčių į „Oskarus“ – biografinė drama „Koletė“.

Filmas pasakos tikrą istoriją apie 1948 metais Nobelio premijai nominuotą rašytoją, kuri išties nusipelnė, kad jos istorija nebūtų pamiršta, o ekranuose ją įkūnytų ne kas kitas, o talentingoji Keira Knightley. Tiesa, ši, nors ir labai apsidžiaugė pamačiusi intriguojantį scenarijų, turėjo savo kaprizų: ypač, kai kalba pradėjo suktis apie lesbietiškas sekso scenas.

Biografinė juosta buvo pristatyta šių metų Sundance filmų festivalyje ir sulaukė gausių aplodismentų. Filmas pasakos apie paprastą XIX-ojo amžiaus pabaigos Prancūzijos merginą, išsiskyrusią ypatingu rašytojos talentu. Augdama provincijoje, šio savo talento mergina nedemonstravo, tačiau ištekėjusi už sėkmingo Paryžiaus rašytojo ir persikėlusi į kvapą gniaužiantį bei prabanga pribloškiantį sostinės gyvenimą, Koletė leidosi įtikinama vyro (jį filme vaidina aktorius Dominicas Westas), kad jos, moters, kūrybos niekas neskaitys ir ji turėtų rašyti ne savo, o jo vardu.

Naujas „Vilio“ (jos vyro literatūrinis pseudonimas) romanas apie jauną, žavią, išmintingą ir nuovokią provincijos merginą Klodiną Paryžiuje sukelia tikrą sensaciją ir tampa bestseleriu. Pajutęs tikrą aukso gyslą, Koletės sutuoktinis įkalba žmoną sėsti rašyti Klodinos istorijos tęsinių. Sulig kiekviena nauja knyga susidomėjimas auga, o Vilis maudosi šlovėje, piniguose ir panegirikose. Kol vieną dieną Koletei trūksta kantrybė. Aistringos moters kova dėl kūrybinės laisvės labai greitai pavirsta į kovą dėl socialinių normų, visuomenės nustatytų rėmų laužymo bei saviraiškos ir teisės tiesiog būti savimi.

Daug dėmesio filme skiriama ir asmeniškumams. Pavyzdžiui, Koletės meilės ryšiams, o jų buvo daug ir itin spalvingų, nes abu su vyru jiedu nusprendė gyventi atviroje santuokoje. Rašytoja intymių santykių turėjo ir su nepilnamečiais, ir su kitomis moterimis.

„Ši moteris – itin įdomi asmenybė, kad atskleistume tikrąjį jos veidą, reiktų ne vieno filmo. Tačiau nemanau, kad ją charakterizuoja lovos reikalai, būtent todėl režisieriui pasakiau, kad reiktų rasti aukso viduriuką tarp melodramos ir pornografijos. Ypač todėl, kad vyrui režisieriui lesbietiškos sekso scenos gali būti sunkiai įkandamos, o riba tarp „skanu“ ir „neskanu“ yra itin plona. Man atrodo, geriausia yra tai, kas paliekama vaizduotei“, – sako K. Knightley.

Jai pritarė ir aktorės Denise Gough (ji juostoje vaidina Napoleono III dukterėčią, vieną iš Koletės meilužių) bei Eleanor Tomlinson (šiai aktorei filme teko miegoti su abejomis jau minėtomis herojėmis).

O ką išgirdęs aktorių argumentus nusprendė pats režisierius? Tai jau nuo šio penktadienio, lapkričio 23 dienos, pamatysime neįtikėtinoje, moteris visame pasaulyje įkvėpusioje istorijoje „Koletė“.


GALERIJA

  • Sužinojusi apie sekso scenas filme „Koletė“, K. Knightley turėjo savų kaprizų
  • Sužinojusi apie sekso scenas filme „Koletė“, K. Knightley turėjo savų kaprizų
  • Sužinojusi apie sekso scenas filme „Koletė“, K. Knightley turėjo savų kaprizų
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS