Žvaigždžių liga sirgęs G. Jaunius yra sviedęs padėklą į padavėją | KaunoDiena.lt

ŽVAIGŽDŽIŲ LIGA SIRGĘS G. JAUNIUS YRA SVIEDĘS PADĖKLĄ Į PADAVĖJĄ

  • 2

Televizijos laidų prodiuseris Gediminas Jaunius prisipažįsta, kad, patekęs į televiziją, iškart susirgo žvaigždžių liga.

G. Jaunius pasakoja, kad jo gyvenimas aukštyn kojomis apsivertė du kartus – kai jis nusprendė tapti vienuoliu ir kai po metų užsidarymo vienuolyne suprato, kad toks kelias – ne jam.

Gediminas prisipažįsta, kad, patekęs į televiziją, iškart susirgo žvaigždžių liga. Dėl to jis puikiai žino, kaip tvarkytis su jaunomis žvaigždutėmis, kurios vos tik užlipusios ant scenos pradeda save aukštinti.

„Man labai gerai pažįstama žvaigždžių liga. Dėl to man šiek tiek yra lengviau ją diagnozuoti. Kai pamatau pirmuosius daigus, labai greitai užuodžiu žvaigždžių ligą. Man irgi teko dirbti televizijoje, būti ekrane ir jeigu į ką nors mesčiau akmenį dėl žvaigždžių ligos, tai pirmiausia į save“, – LNK televizijos laidoje „Valanda su Rūta“ ketvirtadienio vakarą, 20 val., pasakos prodiuseris.

Laidos vedėjos paklaustas, ar atidarinėjo kojomis duris, G. Jaunius prisiminė istoriją, kai padavėjai atnešus užkandžių su lašiša padėklą, jis tiesiog sviedė padėklą į padavėją, nes kažkas tuo metu jam neįtiko. „Nieko bloga galvoti, kad tu nuostabus. Bet kai tu galvoji, kad esi nuostabesnis, ypatingesnis už kitus, tada jau prasideda šita liga. Ir ji pabaigos neturi“, – šypsojosi G. Jaunius.

Kitas laidos svečias – batų dizaineris Žanas Maslauskas. Vos 40-ties, o jau patirti septyni infarktai, gresianti širdies transplantacija ir naujagimis ant rankų – tokia jo gyvenimo istorija.

„Ilgus metus sergu cukriniu diabetu, visai savęs nesaugojau. Kai patyriau septintą infarktą, atsidūriau reanimacijoje, medikai man prognozavo mirtį, davė net popierių pasirašyti dėl organų donorystės. Ir begulint ligoninės lovoje žmona pranešė naujieną, kad mes turėsim vaiką“, – pasakojo Žanas.

Sėkmingas batų dizaineris, atsidūręs ligos patale, nebegalėjo dirbti savo darbo, tad šeimos biudžete teliko 60 eurų neribotam laikui. Vyras sako, kad per vieną dieną gyvenimas sugriuvo, bet laukiamas kūdikis vertė nepasiduoti.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Rolas

Amzinatilsi Kernagis pasake!as zvaigzde iki Latvijos sienos!

Tark haltura ar kultura

Niera jokios žvaigžiu ligos gali patvirtin giditojai.Greitčiau čia silpnaprotistė.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS