Stulbinama istorija iš Maltos: lietuvė gyvena be maisto ir vandens | KaunoDiena.lt

STULBINAMA ISTORIJA IŠ MALTOS: LIETUVĖ GYVENA BE MAISTO IR VANDENS

  • 14

Atsinaujinusi LRT TELEVIZIJOS laida „(Ne)emigrantai“ šį vakarą pristatys stulbinamą istoriją iš Maltos.

Tai turėjo būti pasakojimas apie Viduržemio jūros saloje apsigyvenusią lietuvaitę Kristiną ir čia atrastą meilę vietos gyventojui. Visgi pokalbis pasisuko netikėta linkme. Laidos kūrėjams Kristina prisipažino du mėnesius ištvėrusi be maisto, o dešimt dienų – netgi be vandens. Emigrantė tikina taip atradusi laimę.

Tradiciškai teigiama, kad be maisto žmogus galėtų ištverti apie porą savaičių, o be vandens – penkias dienas. Kristina sako, kad tai netiesa. Ji tikina, kad šios taisyklės galioja tik tiems, kas psichologiškai nėra pasiruošę. „Jei žmogus nėra aktyvavęs savo kūno biofotoninei energijai, tai jam būtinas maistas, nes jo psichika ir fiziologija neparuošta“, – laidoje „(Ne)emigrantai“ pasakos herojė. „Vegetarai, veganai, žaliavalgiai... Dar kitas šuolis – kai žmogus pereina į biofotoninę energiją“, – dėsto Kristina.

Pašnekovė sako sutikusi ne vieną žmogų, kuris išvis nevalgo ir negeria. Maltoje gyvenanti lietuvė sako, kad čia nėra jokio stebuklo. Tai, anot Kristinos, yra alternatyvus mitybos būdas, kurį jau propaguoja tūkstančiai žmonių visame pasaulyje, tik Europoje apie tai kol kas mažai žinoma. „Savo laidose rodome įvairiausius žmones su skirtingomis patirtimis ir skirtingais įsitikinimais, Kristina – viena iš tokių. Apie tokį mitybos būdą, kaip ir dauguma žiūrovų, iki  šiol dar nebuvome girdėję. Sužinoti gal ir labai įdomu, tačiau anaiptol jo nerekomenduojame“, – žiūrovus įspėja laidos vedėja Akvilė Kavaliauskaitė.

„Mano tikslas nėra nevalgyti, aš noriu tiesiog pakeisti priežastį, dėl kurios valgau“, – apie savo tikslus pasakoja Kristina. Esmė paprasta – valgyti ne tam, kad išgyventum, o tam, kad pajaustum malonumą bei patirtum naujus skonius. Ir dieta to nepavadinsi, tai veikiau gyvenimo būdas. Du mėnesius maisto atsisakiusi Kristina sako, kad per tą laiką jos formos nepasikeitė – moteris nenumetė nė vieno kilogramo.

Negana to, Kristina tikina, kad žmogus gali visą gyvenimą praleisti ne tik nenurijęs nė kąsnio, bet ir negėręs vandens. Biofotonų energija grindžiamą gyvenimo būdą  moteris vadina aukštesniu mitybos planu. Dviprasmiškus jausmus kelianti Kristinos mitybos teorija atsinaujinusioje LRT TELEVIZIJOS laidoje „(Ne)emigrantai“, pasak laidos kūrėjų, abejingų nepaliks.

Neįtikėtinomis išvykėlių istorijos ir širdį spaudžiantys sugrįžtančiųjų pasakojimai – kiekvieną antradienio vakarą, 19:30 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

 

 

 

GALERIJA

  • Stulbinama istorija iš Maltos: lietuvė gyvena be maisto ir vandens
  • Stulbinama istorija iš Maltos: lietuvė gyvena be maisto ir vandens
Rašyti komentarą
Komentarai (14)

Alis Petkus...

tą moterį pirmiausiai reikėtų palaikyti "karantine", o po to rašyti straipsnius apie Ją...

VYTAUTAS

IR BENDRAI,ŽURNALISTAI PANAŠŪS Į TA DURNĄ BOBĄ.VIENA SKIEDŽIA O PASTARIEJI RAŠO.GAL KAUNADIENIUI NE REIKĖTU SPAUSDINTI TOKIŲ NE SAMONIŲ.

gydykit galva sios motereles

ir duokit laisvinanciu ,kad skiedras su pjuvenom issiktu...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS