D. Grybauskaitė: Lietuvą ir Maltą sieja bendri interesai | KaunoDiena.lt

D. GRYBAUSKAITĖ: LIETUVĄ IR MALTĄ SIEJA BENDRI INTERESAI

Prezidentė Dalia Grybauskaitė, susitikusi su Maltos prezidente Marie Louise Coleiro Preca, aptarė svarbiausius ES darbotvarkės klausimus, taip pat Lietuvos ir Maltos patirtį stiprinant moterų teises ir socialinį saugumą.

Lietuva ir Malta yra artimos partnerės ES, kurias sieja daug bendrų interesų. Artėjančiose derybose dėl naujo daugiamečio ES biudžeto abi valstybės sieks išsaugoti adekvatų ES sanglaudos ir žemės ūkio politikos finansavimą. Prie Bendrijos išorės sienų esančioms Lietuvai ir Maltai taip pat aktualus geresnis sienų apsaugos finansavimas.

Maltos prezidentė yra Moterų pasaulio lyderių tarybos, kuriai pirmininkauja D. Grybauskaitė, narė. Todėl susitikime lyderės aptarė tarybos veiklą, moterų teisių apsaugą, socialinio saugumo stiprinimo klausimus. Abiejų šalių vadovės remia įvairias iniciatyvas, kurios padeda kovoti su smurto artimoje aplinkoje, socialinės atskirties problemomis. Lietuvoje aktyviai veikia prezidentės inicijuota kampanija „Už saugią Lietuvą“, kuri sutelkė visuomenę spręsti smurto prieš moteris problemą, stiprinti pagalbą vaikams ir šeimai.

Maltos vadovė Lietuvoje dalyvauja prezidentės iniciatyva vykstančiame tarptautiniame Moterų politikos lyderių forume.

GALERIJA

  • D. Grybauskaitė: Lietuvą ir Maltą sieja bendri interesai
  • D. Grybauskaitė: Lietuvą ir Maltą sieja bendri interesai
  • D. Grybauskaitė: Lietuvą ir Maltą sieja bendri interesai
Rašyti komentarą
Komentarai (2)

FIFA

Galetu vienakart bent normalu drabuzi isitaisyti-kur ziuri patarejos,besirupinancios ivaizdziu..Geda

Zemaic

Grybauskaite tai per 10 metu viena spalva teturejo tamsiai melyna gerai kad pkaukai bent dega

SUSIJUSIOS NAUJIENOS