Kauno meras ir prezidentė – populiariausi politikai | KaunoDiena.lt

KAUNO MERAS IR PREZIDENTĖ – POPULIARIAUSI POLITIKAI

Prezidentė Dalia Grybauskaitė, Kauno meras Visvaldas Matijošaitis ir ministras pirmininkas Saulius Skvernelis išlieka populiariausių šalies politikų trejetuke, rodo šeštadienį skelbiama „Vilmorus“ apklausa.

Balandį vykdyta apklausa parodė, kad šalies vadovę palankiai vertina 66,5 proc. Lietuvos gyventojų, o nepalankiai – 18,5 procento. Praėjusio mėnesio apklausoje šie rodikliai atitinkamai buvo 61,8 proc. ir 21,9 procento.

V. Matijošaitį palankiai vertina 58,5 proc. apklaustųjų (kovo apklausoje – 56,6 proc.). Nepalankiai Kauno merą balandį vertino 11,8 proc., o kovą – 15,4 proc. respondentų.

Kitaip nei prezidentės ir Kauno mero atveju, palankiai vertinančių premjerą S. Skvernelį kiek sumažėjo: balandį jis sulaukė 49,4 proc. palankių vertinimų, kovą – 54,3 procento. Nepalankiai vertinančių premjerą per mėnesį sumažėjo nuo 23,7 iki 21,3 procento.

Į palankiausiai vertinamų Lietuvos politikų penketuką taip pat pateko užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ir Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis. L. Linkevičių balandį palankiai vertino 47,4 proc., o nepalankiai – 14,7 proc. apklaustųjų, kovą šie rodikliai siekė 47,8 proc. ir 16,6 procento. Seimo pirmininką balandį palankiai vertino 43,1 proc. apklaustųjų, kovą – 43,3 proc., neigiamai – atitinkamai 21,4 proc. ir 19,7 proc. respondentų.

„Pridurčiau, kad iš politikų turbūt įdomiausias žemės ūkio ministras Bronius Markauskas – neigiamų vertinimų padaugėjo 9 proc. punktais – nuo maždaug 20 iki maždaug 29 procentų. Taigi tos istorijos turėjo neigiamą įtaką“, – BNS sakė  „Vilmorus“ direktorius Vladas Gaidys.

BNS primena, kad ministras B. Markauskas kritikos susilaukė naujienų portalui 15min.lt paskelbus, kad jo šeima dirbo svetimą žemę be savininkų leidimo bei už tai gavo ES išmokas.

Gyventojų apklausą dienraščio „Lietuvos rytas“ užsakymu visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centras „ Vilmorus“ atliko balandžio 6–15 dienomis.

Rašyti komentarą
Komentarai (19)

vidmantas

Kad Kaunas buvo netvarkomas apie 26m tai kaunieciai mate O dabar jau kaunas garbigoje vietoje kaip ir lygegretus Vilniui.Labai pasikeite i gera puse.Jei dar viena kadensija tai Kauns bus aukstas lygis o cia kad kazkas rasineje nesamones tai visiems neitiksi reikia ziureti visuma Gal kazkaur kllaidu buna bet kai nedirbi tai ir klaidu nebun.Puikiai prisimenupreitu ankstesniu vadovu darbus.

Kaunietis

Kauno meras ir jo komanda tikrai nėra populiari Kaune,jis yra statytinis ir dirba tiems kas jį pateikė ir nurodė, kad jis būtų meru.Niekas jo nerinks į prezidento postą.Jo vyrukai daro Kauno mieste ką nori ,kaip savo privačiame UAB.Perka,parduoda žemes ,sklypus ,dalina kam nori dar likusi neišparceliuota Kauno miesto turtą.Labai įdomu ,kas visą tai turėtų kontroliuoti ir sustabdyti.Savanorių prospektą pavertę žalia zona,paversdami šalutines ,mažas gatveles dūstančias nuo išmetamų dūmų,nepravažiuojančias ir neprivažiuojančias namų savininkams.

komedija

"...konservas pastate arena,tilta pradejo,juozapaviciaus pr." Koks konservas pastatė areną?:) Sugebėjo tiltą susprogdinti, tačiau žmonėms reikėjo važinėti didžiausiu lanku - nesugebėjo pastatyti elementarų pontoninį tiltą? Gatves sutvarkė? Konservas?:) Gatvės ir taip buvo sutvarkytos...prie Kauno konservų namų;) Kaip konservas tiltą statė galite pamatyti Kapsų gatvėje...stovi toks viela sustiprintas:)))
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS